Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura sprawdzi kto i czym kusił Pruszkowskiego

Utworzony przez visitor, 3 listopada 2012 r. o 10:22 Powrót do artykułu
Pruszkowski jest w spółce, "budujacej tanie mieszkania" przeznaczone dla niezamożnych ludzi. Mieszkania te współfinansowane są z miejskich pieniędzy, a więc NASZYCH PODATKÓW (podatków tych własnie niezamożnych ludzi). Jako wiceprezes bierze prawie 20 tyś. miesięcznie (ćwierć miliona rocznie), a do tego pewnie jeszcze inne dodatki. Ma czelność jeszcze insynuować o jakichś zenstach itp., w sytuacji jak Prezydent Żuk, chciał mu zmniejszyć pensję do "raptem" 10 tyś. zł. Panie SYLWESTRZE T., tak aktywny na forach i pielgrzymkach - może przekonasz Pruszkowskiego (przecierz to twój partner w PISie), do odrobiny przyzwoitości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski jest w spółce, "budujacej tanie mieszkania" przeznaczone dla niezamożnych ludzi. Mieszkania te współfinansowane są z miejskich pieniędzy, a więc NASZYCH PODATKÓW (podatków tych własnie niezamożnych ludzi). Jako wiceprezes bierze prawie 20 tyś. miesięcznie (ćwierć miliona rocznie), a do tego pewnie jeszcze inne dodatki. Ma czelność jeszcze insynuować o jakichś zenstach itp., w sytuacji jak Prezydent Żuk, chciał mu zmniejszyć pensję do "raptem" 10 tyś. zł. Panie SYLWESTRZE T., tak aktywny na forach i pielgrzymkach - może przekonasz Pruszkowskiego (przecierz to twój partner w PISie), do odrobiny przyzwoitości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.ub3.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty naucz się liczyć 14 tyś to nie jest prawie 20 tyś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli wiceprezes zarabia 50% więcej niz prezes... Jednoczesnie taki wiceprezes jakiejś tam malej spólki miejskiej zarabia więcej niz prezydent RP..... co za bezczelny typ ,ale przeciez to mieszkańcy tego miasta go wyniesli na stołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż Pruszkowski reprezentuja. Za jego kadencji nic w Lublinie się nie działo, to gość który nie chce podejmować decyzji bo boi się o stołek. Taka niedojda z partyjnego klucza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy Pisowczyk - wiem ale nie powiem ... Kilka lat temu wiedział z Zasempoł a nie powiedział!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym wiedzieć za co Pruszkowski bierze te pieniądze ???????? Przecież to istny przekręt wsadzają tam na stołki swoich żeby przeczekać złą dla nich koniunkturę ! Odszedł Deska Prezes Tbs jakiś czas temu widzieliście go ? rozmawialiście z nim ? to taki dziadunio w wieku około 75 lat...... Prezes i vice Prezes to powinni tu latać i chodniki sprzątać za moją kasę ( w koncu zapłaciłem 30% wartości mieszkania które i tak nie jest moje ,ponadto spłacam dożywotnio w czynszu kredyt przez miasto zaciągnięty na budowę tego budynku) Na Felinie jest jeden porządkowy na chyba 8 czy 10 budynków, Prezesa to tu chyba 90 % mieszkańców w życiu na oczy nie widziała za to siedzi jakiś dziadek na felinie w administracji z którym nic nie można załatwić bo ma wszystko w du*** i traktuje mieszkańców jak zło konieczne ! Ja rozumiem że można tyle zarabiać ale jak włożona praca jest adekwatna do zapłaty !!! , a nie za nic taka wcześniejsza kolesiowa Emeryturka !!!!! Nie wiem czy tam potrzebny jest i prezes i vice Prezes ale jeśli tak to powinni mieć dochody w granicach średniej krajowej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pelnienie jakiejkolwiek funkcji publicznej przez tego pana, finansowanej przez pieniadze podatnikow to najzwyklejsza podlosc i plucie w twarz wyborcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro już Andrzej Pruszkowski pewne rzeczy powiedział publicznie, to czemu prokuratura go po prostu nie wezwie i nie zapyta: panie, kto pana korumpował i szantażował? A jak nie odpowie - to za ukrywanie przestępstwa (i przestępcy) też jest paragraf. Trzeba w końcu nauczyć polityków odpowiedzialności za to, co wygadują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...