Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Kawa rozpuszczalna Nescafe 200 g + kubek gratis - 17,25 E.Leclerc"- a u mnie w Stokrotce 16,99zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i wlasnie gdzie bysmy nie kupowali to pewnie i tak zarcie z elizowki jemy a sklepy na tym zarabiaja... nastepnym razem jade prosto na elizowke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kawa nescafe 200 g , a u mnie w dunnes store w promocji w tym tygodniu 2 euro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rydzyk napisał:
"Kawa rozpuszczalna Nescafe 200 g + kubek gratis - 17,25 E.Leclerc"- a u mnie w Stokrotce 16,99zł.
sorry-nawet 15,99!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak długo potrwają te promocje? Czy mam zrobić zapas, żeby się potem wszystko popsuło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elizówka to żaden rynek hurtowy.Ceny jak w mieście,a wyższe niż na Ruskiej.Doliczyc dojazd i opłatę za wjazd wychodzi dużo drożej.Za wjazd pobierają też opłatę od niepełnosprawnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aktualny cennik warzyw na giełdzie w Broniszach: http://e-warzywnictwo.pl/index.php/ceny-skupu/notowania/warszawski-rolno-spozywczy-rynek-hurtowy-sa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne forum, z wieloma ciekawymi wątkami. Na pewno wrócę tu jeszcze nieraz. Deb0308 - Czytaj naszą stronę:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...