Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A o co te Cwaniaki walczą ? Co może ustanowić 100 zł/ 1 km cenę Nie podoba się praca - nie pracuj - bierz ZUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie protestują, praw wolnego rynku nie zmienią. Kiedyś jeżdziłem codziennie taxi ale szkoda kasy więc kupiłem sobie samochód i nie musze rozpadającymi się gruchotami wożić z ciągle marudzącymi taksówkarzami, że mało zarabiająnie opłaca się. Jak się nie opłaca to zmienia się profesje. Powinno wprowadzić się jak w cywilizowanych krajach jeden rodzaj koloru (żółty) dla taxi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZLOTÓWY PIESZCZOSZKI KOMUNY CHCĄ ADMINISTRACYJNYCH DECYZJI, A MAMY DEMOKRACJĘ I WOLNY RYNEK KTÓRY NIE WYMAGA REGULACJI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę POKOJU NA ŚWIECIE !!!!!!!!! za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znieśmy limity na wszystko, niech samochody osobowe jeżdżą jako autobusy niech busy wożą po jednym kliencie niech każdy kupując samochód ma od razu licencję taxi na wszystkie miasta w Polsce, nich każdy robi co chce. jak ktoś umie lać w ryj - niech ma uprawnienia ochroniarskie, żeby kałasznikowa można było kupić w każdym kiosku, niech wszyscy mogą sprzedawać wszystko i wszystkim i żeby każdy mógł produkować wszystko, a jak się zbierze kilka osób i poszyje sobie mundury i kupi giwery to niech ma uprawnienia policji i wojska niech żyje ANARCHIA A jak masz coś do sprzedania to stajesz na ulicy i sprzedajesz - wolny rynek - takie uliczne allegro Znieśmy ograniczenia na prezydentów i parlamentarzystów (do posłów PO) - niech wszyscy kandydaci nimi będą jednocześnie A i żeby każdy kto ma samolot i licencję pilota mógł wykonywać przewóz lotniczy krajowy i międzynarodowy i tak samo z drogą morską żeby wystarczył kajak dwuosobowy. Ostatnio czekałem 0.5h na autobus gdyby każdy samochód mógł świadczyć przewóz autobusowy to bym tyle nie czekał wsiadł bym do pierwszego samochodu stojącego w korku. EUREKA - w końcu wspólnymi siłami znaleźliśmy złoty środek na komunikację miejską, zakorkowany lublin no i wybory prezydenckie pochłaniające takie koszty bierzmy przykład z państw afrykańskich a nie z europy zachodniej, stanów czy japonii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złotówa napisał:
Znieśmy limity na wszystko, niech samochody osobowe jeżdżą jako autobusy niech busy wożą po jednym kliencie niech każdy kupując samochód ma od razu licencję taxi na wszystkie miasta w Polsce, nich każdy robi co chce. jak ktoś umie lać w ryj - niech ma uprawnienia ochroniarskie, żeby kałasznikowa można było kupić w każdym kiosku, niech wszyscy mogą sprzedawać wszystko i wszystkim i żeby każdy mógł produkować wszystko, a jak się zbierze kilka osób i poszyje sobie mundury i kupi giwery to niech ma uprawnienia policji i wojska niech żyje ANARCHIA A jak masz coś do sprzedania to stajesz na ulicy i sprzedajesz - wolny rynek - takie uliczne allegro Znieśmy ograniczenia na prezydentów i parlamentarzystów (do posłów PO) - niech wszyscy kandydaci nimi będą jednocześnie A i żeby każdy kto ma samolot i licencję pilota mógł wykonywać przewóz lotniczy krajowy i międzynarodowy i tak samo z drogą morską żeby wystarczył kajak dwuosobowy. Ostatnio czekałem 0.5h na autobus gdyby każdy samochód mógł świadczyć przewóz autobusowy to bym tyle nie czekał wsiadł bym do pierwszego samochodu stojącego w korku. EUREKA - w końcu wspólnymi siłami znaleźliśmy złoty środek na komunikację miejską, zakorkowany lublin no i wybory prezydenckie pochłaniające takie koszty bierzmy przykład z państw afrykańskich a nie z europy zachodniej, stanów czy japonii
dobre ale wątpie żeby to trafiło do Pana Janka, Demokraty czy Robotnika oni się zachysneli tą niby wolnością i kręcą się wokół własnego ogona szczekając na wszystkich tylo nie na tych co trzymają ich na smyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁKOWITY SPRZECIW WOBEC POSTULATOM TAKSÓWKARZY! POSTULAT KONSUMENCKI - CAŁA FLOTA OKREŚLONEJ KORPORACJI W JEDNYM KOLORZE, NP. ŻÓŁTY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...