Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gogo napisał:
Ja ostatnio skrecilem kolano, nie moglem prowadzic sam samochodu, wiec czesto korzystalem z taksowek. Ani razu zaden wąsacz nie wytoczyl dupska zza kierownicy, aby mi pomoc wlezc z kulami i bolaca noga do samochodu. Lepsze zdanie mam natomiast do nocnych mlodych taksowkarzy. Z tymi da sie pozartowac i pare zl zbic z ceny. Jesli jutro bedzie protest, juz nigdy nie wpuszcze przed siebie w korku zadnego sałaciarza ... zreszta i tak rzadko dziekuja za taki gest.
Ja właśnie w podobnej sytuacji - kołnierz ortopedyczny po wypadku samochodowym Współczuję. Co do nocnych taksówkarzy, to zauważam, że oni są szczęśliwi, gdy trafią trzeźwego (lub jedynie nieznacznie wypitego) klienta i wtedy rzeczywiście bywa sympatycznie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie jest za dużo taksówek i taksówkarze płaczą ? Kurierek : " Lubelski Urząd Miasta wydał dotychczas 1510 licencji taksówkarskich. Jedna taksówka przypada na 235 mieszkańców. Dla porównania, w Krakowie na jedną taksówkę przypada 194 mieszkańców (łączna liczba licencji 3900), w Warszawie - 179 (9462 licencje), w Poznaniu - 174 (3250 licencji) " Można tez ograniczyć ilość chleba sprzedawanego w sklepach, telewizorów, butów, ilość przychodni, szewców, dentystów, sklepów internetowych, aptek. Ograniczmy wszystko, żeby wybrańcom żyło się dostatniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatele miasta, kierowcy. Skoro taksówkarze chcą utrudnić nam życie, odwdzięczmy się im tym samym. Dzwońmy na policje jak będą się zatrzymywać w miejscach niedozwolonych, zatokach autobusowych, blokować ruch. Nie wpuszczajmy ich gdy chcą wyjechać z dróg podporządkowanych i gdy chcą skręcać z niewłaściwych pasów, omijając korki. Koniec pobłażania dla ich chamstwa !!!! Przebrała się miarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA!!!! W poniedziałek niech każdy kto może zamówi taksówkę a potem z niej zrezygnuje...my mieszkańcy też potrafimy utrudniać życie innym czyt.taksówkarzom. Chcecie protestować to odrazu pod ratusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
UWAGA!!!! W poniedziałek niech każdy kto może zamówi taksówkę a potem z niej zrezygnuje...my mieszkańcy też potrafimy utrudniać życie innym czyt.taksówkarzom. Chcecie protestować to odrazu pod ratusz.
I dziwić się ze na całym świecie jesteśmy nazywani wrednym narodem właśnie dzięki takim ludziom jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I dziwić się ze na całym świecie jesteśmy nazywani wrednym narodem właśnie dzięki takim ludziom jak ty.
Widać jesteś bezrobotną osobą siedzącą w domu...jestem kierowcą, mam swój grafik który muszę zrealizować każdego dnia i nie zamierzam stracić dniówki tylko dlatego bo uważasz że jestem wredny....tu nie ma mowy o sentymentach, napisałem, że jeśli chcą protestować niech idą (jadą) tam gdzie się to rozstrzygnie a nie będą paraliżować całe miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
No to ćwoku i tak 18% odliczasz, wpisując paliwo w "zakup towarów i materiałów" na swojej karcie, jeśli nie, to księgową masz do d... 60 tysięcy rocznie? Mi się wydawało, że w tym roku jest 82,5 Z resztą jak masz mniej niż 60 rocznie obrotu, to chyba czas zmienić zawód, bo ten Tobie nie służy wyraźnie. 60 rocznie to mniej niż 200 złotych dziennie (obrotu a nie zysku!). A Ty bucu mi każesz sobie moje 200 w d... sobie wsadzić? Przecież to twoja dniówka przynajmniej
jestes gamoniem i nie zamierzam Ci tlumaczyc o co chodzi z karta podatkowa! a o moj obrot sie nie martw gamoniu! i po raz kolejny mowie Ci ze wsadz sobie w d*upe te swoje pieniadze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widzisz ćwoku taksiarzu. Jeszcze 10000 takich jak ja po 150-200 wsadzimy sobie w d***, a ty będziesz stał pod słupem i płakał albo żebrał o to by choć za 5 złociszy lota pyknąć.
hahaha co za spoleczne mendy sie tu udzielaja!!!! wsadz sobie w d*upe swoje pieniadze!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jestes gamoniem i nie zamierzam Ci tlumaczyc o co chodzi z karta podatkowa! a o moj obrot sie nie martw gamoniu! i po raz kolejny mowie Ci ze wsadz sobie w d*upe te swoje pieniadze!
A po co mi tłumaczyć? Zanim wpadłem w VAT, też rozliczałem się w sposób uproszczony (książka a nie karta, ale zasady są podobne). Ale ja wpadłem w VAT prowadząc (jednoosobowo) dużo rentowniejszą działalność... więc o moje dochody się nie martw, skoro mam wyższe obroty niż Ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
A po co mi tłumaczyć? Zanim wpadłem w VAT, też rozliczałem się w sposób uproszczony (książka a nie karta, ale zasady są podobne). Ale ja wpadłem w VAT prowadząc (jednoosobowo) dużo rentowniejszą działalność... więc o moje dochody się nie martw, skoro mam wyższe obroty niż Ty
no wlasnie nie bede Ci tłumaczyc bo i tak tego nie zrozumiesz. i ciesz sie ze masz duzo rentowniejsza działalność. ja o twoje dochody sie nie martwie bo mnie to j*ebie centralnie! i skoncz juz te swoje madrolkowate wpisy bo i tak do niczego one nie prowadza! zajmij sie swoim zyciem i swoja firma a nie udzielasz sie na tematy zupelnie Ci obce, ktore znasz tylko ze swojego punktu widzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...