Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protesty przeciwko ACTA w Lublinie i Białej Podlaskiej

Utworzony przez Cynik, 24 stycznia 2012 r. o 15:58 Powrót do artykułu
Zaraz zaczniemy zazdrościć wolności słowa Białorusinom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję o zapoznanie się z ACTA przed napisaniem komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk strzeił sobie w stopę. Żegnaj prezydenturo. Żegnaj trzecia kadencjo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapoznałam się z grubsza. I nie zmieniam zdania. Jestem zresztą przeciwna już obecnym prawom autorskim i patentowym. http://sun-wu-kung.blog.onet.pl/Absurd-prawny,2,ID441947355,DA2011-12-12,n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina Nowicka napisał:
Zapoznałam się z grubsza. I nie zmieniam zdania. Jestem zresztą przeciwna już obecnym prawom autorskim i patentowym. http://sun-wu-kung.blog.onet.pl/Absurd-prawny,2,ID441947355,DA2011-12-12,n
Nie bardzo rozumiem twoje podejście??? ty chcesz za darmo dostać efekt czyjejś pracy, a tak nie ma, zresztą za swoją pracę też chcesz otrzymywać wynagrodzenie!!! Pomyśl, że latami ślęczysz nad swoim projektem (wynalazkiem) ładujesz w niego czas i pieniądze, a kiedy zprezentujesz go całemu Światu to kasę zgarniają inni, nie wiem czy taka wizja kogokolwiek zachęcała by do pracy nad nowymi pomysłami. Mam tylko wątpliwości co wysokości opłat licencyjnych i za prawa autorskie, one nie powinne być zbyt wysokie, bo często w cenie produktu koszt wytworzenia stanowi znikomy ułamek, reszta to tzw. opłaty- i to dla mnie jest chore!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
de napisał:
Nie bardzo rozumiem twoje podejście??? ty chcesz za darmo dostać efekt czyjejś pracy, a tak nie ma, zresztą za swoją pracę też chcesz otrzymywać wynagrodzenie!!! Pomyśl, że latami ślęczysz nad swoim projektem (wynalazkiem) ładujesz w niego czas i pieniądze, a kiedy zprezentujesz go całemu Światu to kasę zgarniają inni, nie wiem czy taka wizja kogokolwiek zachęcała by do pracy nad nowymi pomysłami. Mam tylko wątpliwości co wysokości opłat licencyjnych i za prawa autorskie, one nie powinne być zbyt wysokie, bo często w cenie produktu koszt wytworzenia stanowi znikomy ułamek, reszta to tzw. opłaty- i to dla mnie jest chore!!!.
Zrozum że tu nie chodzi o kilku ARTYSTÓW tylko o pełną INWIGILACJE,chcą komuchy wtargnąć tam gdzie ich tak masowo jeszcze nie ma i oka z ciebie nie spuszczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP ACTA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...