Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przed wyborami ogrodniczy, po wyborach Biedronka. Wójt oszukał mieszkańców?

Utworzony przez władza się bawi i inkasuje, 18 grudnia 2014 o 11:57 Powrót do artykułu
Zgłosić sprawę do Prokuratury bowiem pachnie tu oszustwem i powiadomić CBA na okoliczność zachodzących podejrzeń o to, że pan Wójt mógł przyjąć korzyść majątkową w zamian za aprobatę budowy "Biedronki". Każdy rozsądnie myślący człowiek zada sobie pytanie, dlaczego Wójt kłamał do samego końca? Przecież gdyby miał czyste intencje i sumienie, temat byłby jawny od początku do końca, czyż nie? Coś tu śmierdzi...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech nawet niemczaki nie probuja teraz narzekać, każdy kto ma odrobine rozumu domyslał sie ze to biedronka (trudno było pomylić z innym sklepem już na etapie budowy) i co z tego że wójt oszukał - kogo to teraz obchodzi skoro i tak został wybrany w pierwszej turze?
0
ZRÓBCIE REFERENDUM :)
0
Politycy od lat obecują ludziom wiele rzeczy i nie ponoszą żadnych konsekwencji. Ludzie lubią słuchać bajki, a to zielonej wyspie, a to innych bzdur. Jedynym rozwiązaniem jest lokalne referendum nad odwołaniem takiego Wójta.
0
Politycy od lat obecują ludziom wiele rzeczy i nie ponoszą żadnych konsekwencji. Ludzie lubią słuchać bajki, a to zielonej wyspie, a to innych bzdur. Jedynym rozwiązaniem jest lokalne referendum nad odwołaniem takiego Wójta.
Była szansa na wybór nowego wójta - nie skorzystali to teraz niech się męczą kolejne 4 lata
0
Na planach budowy od pocztątku była biedronka. Z reszta widać chyło od razu, że to budynek biedronki. Ja nie mam nic przeciwko biedronce w Niemcach.
0
Pierdu pierdu mieszkańcy gdyby nie byli zadowoleni to by tam nie kupowali.Na początku działalności jaskóki to przeszkadzali im nawet rolnicy handlujący na placu a jak zaczęli zawyżać ceny to im teraz Biedronka nie po nosie.Im większa konkurencja tym lepiej dla klientów.Nauczą sie okoliczni handlowcy szanować klienta.A o budowie Biedronki wiedzieli wszyscy długo przed rozpoczę ciem budowy a w trakcie to widać było z daleka że to może być tylko lidl albo Biedronka.Teraz czekamy w Niemcah na Lidla.
0
W Nałęczowie burmistrz mówił, że rozmawiał z inwestorem i ma być sklep rodzinny 150m a za pół roku była Bieda...
0
Zgłosić sprawę do Prokuratury bowiem pachnie tu oszustwem i powiadomić CBA na okoliczność zachodzących podejrzeń o to, że pan Wójt mógł przyjąć korzyść majątkową w zamian za aprobatę budowy "Biedronki". Każdy rozsądnie myślący człowiek zada sobie pytanie, dlaczego Wójt kłamał do samego końca? Przecież gdyby miał czyste intencje i sumienie, temat byłby jawny od początku do końca, czyż nie? Coś tu śmierdzi...
  Wójt nie udziela pozwoleń na budowę.
0
dobrze urbasiowi z oczu patrzylo,nie spodziewałem się ze to taki cwaniaczek będzie,ale czego wymagać od człowieka z dysa,chłop to chlop na wieki wieków amen
0
Zgłosić sprawę do Prokuratury bowiem pachnie tu oszustwem i powiadomić CBA na okoliczność zachodzących podejrzeń o to, że pan Wójt mógł przyjąć korzyść majątkową w zamian za aprobatę budowy "Biedronki".
Pozwolenie na budowę wydaje Starostwo Powiatowe w Lublinie a nie Wójt.
0
Ale kto ma o to pretensję? mieszkańcy czy sklepikarze, mieszkańcy chyba sa zadowoleni , jak robią takie zakuopy, że obroty w okolicznych sklepach spadają o 40 %
0
referendum!!! a jak już go odwołacie to do sądu pozew za jawne kłamstwa
0
MIESZKAŃCY SĄ ZADOWOLENI.
0
Piszeciwe bzdury! Każdy z was robi zakupy w Biedronce  a jednocześnie chcecie rozliczać wójta! Kupujecie w Biedronce bo jest po prostu taniej i to bużo taniej. Na terenach wiejskich ceny są horendalne , bo praktycznie nie ma konkurencji. Sam mieszkam na wsi i zaklupy jeżdżę robić do Biedronki bo jezt tanie min. o 30%. Nikt nie jest idiotą i nie chce wydawać na darmo pieniędzy. Wszyscy biorą towar z hurtownii (Biedronka też) i ceny zakupu są zbliżone, natomiast na półkach sklepowych nagle horendalnie rosną!
0
Wy... wójta. Oszukał raz oszukiwać będzie przez całą kadencję!
0
Może gdyby sklepowe w innych sklepach w Niemcach były milsze, to obroty by im nie spadły? A tak...jak za komuny. Zmienić swoje podejście do klientów drogie panie!  
0
Ale o co "kaman"??? Ludzie mają pracę, pewnie kilkanaście osób. Mieszkańcy niezły sklep. A GS darmowe lekcje biznesu. To kto jest niezadowolony???
0
A mieszkańcy są baaaardzo zadowoleni. 
0
Ale o co chodzi??? Czy mnie się ktoś pyta czy chcę konkurencję pod nosem??? Jestem z innej branży, dodam, że usługowej. Więc czy mam prawo żądać aby inni nie wykonywali tego zawodu co ja??? To jest wolny kraj i wolna konkurencja. Po prostu sklepikarze nie będą mogli już zdzierać z ludzi i się buntują.
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: