Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a skad te firmy maja nasze dane NIP,Regon,a nawet nr. wniosku
Z prawdziwego CEIDGu, gdzie właśnie ktoś się zapisał (bezpłatnie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Także dostałam od CRFIDG pismo ale do zapłaty 295zł :) i ich adres to Al.Jerozolimskie 96 00-807 Warszawa Uważajcie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dostałam pismo z CEDGiF. Nazwa łudząco przypomina prawdziwą Centralną Ewidencję i żądają 285 zł. Powołują się na jakieś ustawy, nawet sprawdzili sobie od kiedy prowadzę działalność. Na szczęście nie jestem naiwna i potwierdziłam swoje podejrzenia dzwoniąc do Urzędu Miasta w Katowicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni podają adresy takie, które najbardziej kojarzą się ze stolicą. U mnie były Aleje Jana Pawła II 27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja otrzymałam pismo z adresu Aleje Jana Pawła II 27 z Warszawy od Centralna Ewidencja Działalności Gospodarczych i Firm jak łudząco podobne do Ceidg tu sktrót Ceidgf na 285 zl.Przyjrzałam sie tej różnicy i również nie zamierzam płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świeżutkie pismo od tych naciągaczy otrzymałem z adresem Aleje Jerozolimskie 96. Ale adresem nie ma się co sugerować przecież i tak najprawdopodobniej jest wymyślony. Czemu Policji i innym służbom zależy na tym aby Polscy przedsiębiorcy byli okradani w tak perfidny sposób??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Także dostałem od CRFIDG pismo, do zapłaty 295zł i ich adres to Al.Jerozolimskie 96 00-807. Prosimy o terminowe - i tu uwaga - DOKONYWANIE wpłaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj dostalem pismo z adresem Jerozolimskie 96 ale chyba mam jakis rabat bo na druczku jest 290 zl LoL . Ale naciagacze. Ostrzegajcie wszystkich i na kazdym kroku przed takimi oszustwami !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzis tez dostalem pismo z Al. Jerozolimskie. O oszustwie swiadczy chocby wpis o dniu rejestracji dzialalnosci, ktory ni jak ma sie do rzeczywistosci! Takich oszustow za jajca powinno sie powywieszac!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzis tez otrzymałam pismo z al. Jezrolimskiej ... oszustwo ! Zgłaszam na policje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My również otrzymaliśmy dziś pismo 290 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też otrzymałem na kwotę 290zł, ale w piśmie jest "ciekawe" sformułowanie - wymaga uregulowania fakultatywnej opłaty. Nie wiem czy policja może coś z tym zrobić, bo to jest chyba raczej zachęcenie do wniesienia zapłaty za wpis do ich bazy danych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja otrzymałem wczoraj żeby zapłacić 290 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś też dostałem 290zl nie płacę czy zgłosić sprawę na policję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o proszę...a teraz pisiory rządzą i co??? dzisiaj ze skrzynki wyjęłam zawiadomenie, ze mam zapłacić 290zł...czyli nic sie nie zmieniło...tylko kwota wieksza... a ja takie kwiatki zawsze w necie sprawdzam...skoro wysłano 21.06...a termin 30.06...!!!!!!!!!! urzędy dają 14 dni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha...na al Jerozolimskich 96 w Waeszawie mieści sie centrum medyczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą dostałem wezwanie do zapłaty 290,-PLN do dnia 2016-06-30 na konto: Centralny Rejestr Działalności Gospodarczych i Firm - Al.Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa numer konta: 68 1750 0012 0000 0000 3352 7705 Zgłosiłem na Policje, radze robić to samo, w końcu bankowi wiadomo co za szuja założyła to fałszywe konto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety też dałam się nabrać. Zmylił mnie szybki termin wpłaty 290 zł. Dopiero po kilku dniach poszukałam w internecie i tak oszukano mnie, mam nadzieję że pierwszy i ostatni raz. Przestrzegam innych nie dajcie się nabrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostałam dzisiaj pismo o dokonanie wpłaty 290,0 zł do 4.08.2016 r. Nie dałam się naciągnąć. Działalność prowadzę 20 lat i nagle brak opłaty za wpis. Naciągacz jest jednak niedouczony. Opłata fakultatywna czyli dobrowolna. Chyba jednak dużo ludzi się nabiera i interes kwitnie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOWA NAZWA: Centralny Rejestr Działalności Gospodarczych i Firm - Aleje Jerozolimskie 96. Żadnych innych danych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...