Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
My też dostaliśmy takie pismo, tylko inne konto niż poniżej. To oszuści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteście cienkie kmiotki... piszecie o czymś, czego i tak nie zamierzacie ukrócić. bo niby jak? z waszymi głupimi nawykami, siedzenia za biurkiem i zajmowanie się ***relami? z udziałem beznadziejnej policji, która woli pić wódkę i oglądać półgołe gówniary pod sklepami niż naprawdę zając się takimi oszustami i pseudobiznesami??? dzisiejsi "dziennikarze" nadają się tylko do przepisywania i kopiowania oraz wklejania rewelacji starych jak świat. no i co niby zamierzacie zrobić poza poinformowaniem? nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEŻ DOSTAŁAM PISMO PO TERMINIE I BYŁAM JUŻ SPÓŹNIONA Z PŁATNOŚCIĄ.JEDNAK COŚ MI NIE PASOWAŁO. WPIS DO REJESTRU JEST DARMOWY A W PIŚMIE JEST OPŁATA FAKULTATYWNA CZYLI DOBROWOLNA . UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga!!! Nowa nazwa oszustów: centralny rejestr przedsiębiorców i firm, Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa... Powołują się na mnóstwo artykułów. Nie płacić pod żadnym pozorem!!! Banda naciągaczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie od razu ostrzeżono w trakcie rejestracji działalności, że wpis jest bezpłatny, a na pewno otrzymam wezwanie do zapłaty. Po 3 dniach od rejestracji otrzymałem 2 pisma z wezwaniem do zapłaty (148zł i 200zł). Obydwa trafiły do kosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga na naciagczy... odrazu do kosza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mój gust w tym oszustwie czynny udział biorą ludziki z Ministerstwa Gospodarki! Gdyby zależało im na ukróceniu "rejestracyjnego" procederu, każdemu z nowych przedsiębiorców wręczaliby karteczkę informującą o takich przekrętach. A tu co? Zabawa trwa już ponad dwa lata i ciiiiisza. Urzędnicy rżną głąba, że nic nie widzą, albo że to nie ich sprawa. A właśni że ich - mają z tego kasę!!! Tylko kto ma to udowodnić... Ziobro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos mi nie pasuje firmy rzadajace zaplaty nie sa animowe czyli nie ma na nich paragrafu by ukrucic ten proceder a jezeli jest paragraf to dlaczego jeszcze dzialaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA NA NOWY NR TYCH BANDYTÓW , KTÓRZY USIŁUJĄ NACIĄGAĆ LUDZI TO NR 15 1020 33520000 1202 0226 7771
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CRPiDG nowa odsłona  oszusta tym razem kwota 290zł nr konta 95194010763170601800000000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez dostałam 290 zlotych nr konta 2812403073111001089414377 numery kont sa rozne. Adres Al. erozolimskie 96 Warszawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś ma inne pomysły podjęcia tematu? Deb0308 - Czytaj naszą stronę:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj otrzymałam pismo z załączonym dowodem wpłaty i nr konta 87 1140 2004 0000 3302 7640 2936, termin zapłaty 14.11.2016r. Kwota bagatela 295,- zł. Od razu stwierdziłam że to jakieś oszustwo. Prowadzę działalność już 10 lat i teraz mam jakby znowu się zarejestrować. Panowie nie że mną te numery. Ale skąd mają wsxystkie dane, adres, nr NIP i Region.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś dostałem podobne pismo o zapłatę 295 zł na nr konta 31 105014611000009228353067 ciekawe co na to panowie z wydziału d/s przestępstw gospodarczych. Według mnie nawet to że wzywaja do fakultatywnej czyli nie obowiązkowej wpłaty nie powinno ich uwalniać od odpowiedzialności za usiłowanie wyłudzenia pieniędzy.Jutro powiadamiam policję i prokuraturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzis dostalam takie pismo i pod razu cos mi nie pasowalo.Tresc taka sama jak inni pisza.Nr konta 75 1090 2705 0000 0001 3342 1225 kwota 295 zl.Jak to mozliwe ze tacy oszusci dzialaja?Czy po nr konta nie mozna ich namierzyc?Pismo dostalam 14.12 16 a wplate mam dokonac do 13 go,taki termin zeby ktos sie przestraszyl ze jest juz spozniony i szybko zaplaci.Jak dlugo jeszcze tak beda naciagac?Skad wszystkie dane z adresem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz są jeszcze jacyś nowi. nazywa się to jakoś centralna ewidencja działalności gospodarczych i firm. ci akurat chcą 295 zł. ktoś pewnie się na to złapie. na wielu stronach o tym piszą. tutaj m.in. widziałem ***jakzrozumiecprawnika.pl/uwaga-pisma-wzywajace-zaplaty-wpis-rejestru-firm/   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
centralny rejestr działalności gospodarczych i firm ...... adres strony: ***crdgif.pl/index/kontakt zadnego tel, nazwiska nic..., po nip wyciag z krs z danymi..: ******krs-online.com.pl/crpidg-sp-z-o-o-krs-6857841.html tam są już dane, wpisując je do wyszukiwarek i do krs-u można zobaczyć ile firm jest założone na te dane.. upodabniają się w pismach do urzędowych sugerując że bez wpłaty na konto (91 1090 2705 0000 0001 3430 8099) działalność nie będzie wpisana do crdgif który nazwą i skrótem bardzo przypomina ceidg.. - to powinno być podstawą dla  organów ścigania pismo nadane przesyłką niestemplowaną (umowa z pocztą polską s.a. id 344382/w)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz KRAJOWY REJESTR DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZYCH rozsyła swoje pisma i chcą 500 zł, oczywiście pojawia się magiczne słowo "fakultatywna" opłata . Pismo wygląda na urzędowe i powołują się na mnóstwo artykułów ale przecież to jawna chęć wyłudzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...