Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przeszli 16-dniowe szkolenie. Przysięga żołnierzy Wojska Obrony Terytorialnej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2017 r. o 18:53 Powrót do artykułu
po 16 dniowym szkoleniu, to z nich żołnierze jaz z koziej d_ _y trąba, przypomina to szkolenia wojsk hitlera w roku 1944 - wartość bojowa takiego wojska jest zerowa - żeby uprzedzić durne odpowiedzi znam się na tym jestem oficerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać. Czas odbudować zręby Wojska Polskiego zniszczonego przez psychiatrę klisza i tuSSkiego malarza kominów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już im współczuję na wypadek jak by przyszła prawdziwa wojna. teraz to fajna zabawa, we zupę ciepło obiad w domu itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służby rozp...... wojsko też rozłożył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę na tym forum wypowiedzi samych "buraków". Zazdrość was zżera, nawet do harcerstwa nie należeliście - bo POprzednie rządy i tę organizację zniszczyły. Patriotyzm to dla was obciach - Polskość to nienormalność. Ktoś takich patałachów jak wy musi bronić- "wielkie kozaki z nad klawiatury. Armia się odbudowuje- to są dopiero początki, trudne początki. Brawo młodzież wojskowa- życzę Wam wszystkiego najlepszego, a wypowiedziami idiotów nie przejmujcie się. Szkoda, DW nic o przysiędze wcześniej ni wspomniał. Niby lokalna gazeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę na tym forum wypowiedzi samych "buraków". Zazdrość was zżera, nawet do harcerstwa nie należeliście - bo POprzednie rządy i tę organizację zniszczyły. Patriotyzm to dla was obciach - Polskość to nienormalność. Ktoś takich patałachów jak wy musi bronić- "wielkie kozaki z nad klawiatury. Armia się odbudowuje- to są dopiero początki, trudne początki. Brawo młodzież wojskowa- życzę Wam wszystkiego najlepszego, a wypowiedziami idiotów nie przejmujcie się. Szkoda, DW nic o przysiędze wcześniej ni wspomniał. Niby lokalna gazeta Dwa razy w Bośni,Irak,Afganistan. Chcesz podyskutować harcerzyku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Widzę na tym forum wypowiedzi samych "buraków". Zazdrość was zżera, nawet do harcerstwa nie należeliście - bo POprzednie rządy i tę organizację zniszczyły. Patriotyzm to dla was obciach - Polskość to nienormalność. Ktoś takich patałachów jak wy musi bronić- "wielkie kozaki z nad klawiatury. Armia się odbudowuje- to są dopiero początki, trudne początki. Brawo młodzież wojskowa- życzę Wam wszystkiego najlepszego, a wypowiedziami idiotów nie przejmujcie się. Szkoda, DW nic o przysiędze wcześniej ni wspomniał. Niby lokalna gazeta
 obcego kapitału chesz bronić i majątku polskich milionerów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gwardia macierewicza - do użycia przeciwko obywatelom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 dni to standard Macierewicza.Kiedyś w takim tempie mianował poprawnych politycznie na oficerów SKW.Mamy profesjonalizm pełna gębą.ZUS będzie miał roboty jak im rączki pourywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy łykneli 500+ - Jak mało potrzeba, drugie 500 zł za gotowośc i Macierewicz ma armie z tych co wolny czas pomiedzy jakimiś ćwiczeniami bedą spedzać na łweczkach z "mamrotami" w rekach w mindurach bo są w gotowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej potu na ćwiczeniach, mniej krwi w boju. Hahaha stara zasada w wojsku.Ciekawe ile godzin oglądali filmy batalistyczne,też szkolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guciu jeśli twoja rodzina jest obcym kapitałem to nie mam zamiaru go brpnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś odpowie, czy to jest kociarstwo.Już się pogubiłem. Daleko im do kotów więc kim są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda pajacow lize *** p.o.j.e.b.a.n.e.m.u psychopacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przysięga w Białymstoku była na placu przed Teatrem Dramatycznym.Wymowne..........!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ggjj!. Z "weteranami, bohaterami" nie będę dyskutował. Nosiłeś mundur polskiego żołnierza i jeśli na tym forum znalazł się twój negatywny komentarz o WOTK to mam złe zdanie o takich "weteranach, bohaterach". Mam prawo tak sądzić, bo zaperzyłeś się na mnie, gdy stanąłem w obronie polskiego żołnierza. Nie nazywaj mnie harcerzykiem,bo mnie nie znasz. O swojej służbie w wojsku mógłbym mówić dużo, ale skromność mi nie pozwala. Jak dzisiaj widać z perspektywy czasu wszystkie te wasze- nasze misje zdały się "psu na budę". Jedyny plusik- zarobiliście sporo kasy. Każdy kto służył w wojsku miał swój początek. Urządzanie kpin z polskiego żołnierza, munduru- świadczy o głupocie, przynależności do innej nacji- wrogiej nacji. Chcesz podyskutować na ten temat "weteranie, bohaterze'???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nawet maszerować nie potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armia Świra !! Prawie specnaz !!! Prawie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 dniowe szkolenie i zostajesz "żołnierzem". Byłem kiedyś na koloniach letnich nad jeziorem. Czy teraz mogę zostać marynarzem marynarki wojennej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następną jednostką Świra będzie pułk podwodnych wozów drabiniastych !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...