Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przetarg u marszałka niezgodny z prawem

Utworzony przez ninka, 29 września 2011 r. o 08:08 Powrót do artykułu
Hetman to ten co wiele obiecywał nic nie zrobił i teraz ucieka do Sejmu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To nie pierwszy przypadek, kiedy mam zastrzeżenia do przetargów związanych z szeroko rozumianą informatyzacją urzędu – mówi nam marszałek Hetman." Drogi Panie Marszałku a kto jest Kierownikiem Zamawiającego? Kto klepnął SIWZ Panie Marszałku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem kto zapłaci Krajowej Izbie Odwoławczej koszty postępowania tak na oko wychodzi z 55 tys. Pan Marszałek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja hetmana lubelskiego lubię!!! w przetargach powinno startować wiecej firm z lubelskiego, byla by szansa na wzrost gospodarczy w naszym regionie, nowe miejszca pracy oraz podwyżki dla pracujących ludzi BRAWO MARSZAŁKOWIE HETMAN I GRABCZUK Lubelskie jest OK>>>>>>>>>>>>>>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówienie o "uczciwej konkurencji" w kapitaliźmie to tak, jak o "pracy dla wspólnego dobra" w socjaliźmie.Typowy truizm.Obudźcie się i zobaczcie w jakim świecie żyjecie....!!!!!I nie wierzcie w utopię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"decyzja o wymianie osób, które były za projekt odpowiedzialne" - Jakim cudem szeregowi pracownicy mają już takie znajomości i układy z szefami dużych firm i spółek że piszą pod nie przetargi? To są tylko pionki i marionetki w rękach starych i doświadczonych urzędasów na kierowniczych stanowiskach którzy włóczą się po różnych spotkaniach i już z niejednym 'biznesmenem' cwaniaczkiem wódkę pili. Marszałek sprawia pozory uczciwości ale nie ma odwagi żeby ruszyć tych którzy całą tą lewizną w jego urzędzie kręcą. Czy ten syf się kiedyś w naszym kraju skończy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...