Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przez 15 lat płacił za ciepło więcej niż powinien

Utworzony przez mgma, 21 czerwca 2009 r. o 22:29 Powrót do artykułu
Jeśli ten pan ma dowód na to, że reklamował już w 1996 roku to myślę, że uda mu się wywalczyć zwrot od tego roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
winna tylko jest firma ... oni niech odzyskuja swoje pieniadze jak placili lokatorzy mniej a nie ktos za nich a niech oddadza ludziom nadplaty. wtedy powiedza ludzie ze oddadza tylko za 3 lata bo sprawa sie przedawnila hee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sobie człowieku sam swoich spraw nie dopilnujesz, to zawsze się znajdzie jakiś, co cię będzie dymał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu...ktoś rzeczywiście zajmie się tzw. podzielnikami ciepła, które z roku na rok pokazują więcej kresek jego zużycia, mimo....nowych okien, ocieplonego budynku,szczelnych drzwi...itd....czyżby "same się dogrzewały"????? A może ktoś....robi na Nas interes..???? Odwiedzając w okresie grzewczym biurowiec spóldzielni mieszkaniowej nie zauważyłem ani jednego podzielnika ciepła na urządzeniach grzewczych!!!!! Adres: Lublin "CZUBY" Watykańska 6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te podzielniki i opłaty za tzw. C.O to oszustwo! Byłem w spółdzielni na Watykańskiej i poinformowałem ich że chce jeden grzejnik z przedpokoju zdemontować bo mam go w zabudowanej szafie i od kilku lat jest nie używany, a jest na nim podzielnik i z tego tytułu mimo że nie grzeje nim płacę co rok ok. 25 zł. Pani powiedziała mi że jak 1 grzejnik zostanie zdemontowany to bede miał liczone z m2 ( z ryczałtu ) bo grzeją mnie rury w ścianie i klatka schodowa! To chyba do gazety sie nadaje !!!! Pan , który robi pomiary mówił mi że jakbym zakręcił grzejniki i grzał się np. elektryczną farelką, to i tak zapłacę za ciepło, bo te mierniki- podzielniki ciepła są tylko po to aby proporcjonalnie rozdzielić ciepło wśród mieszkańców , które jest dostarczane do budynku gdzie mają zegary na wejściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas cały blok nie zgodził się na te chore podzielniki i efekt jest taki że jeszcze nie było roku żebym nie miał zwrotu na poziomie 250-350 zł.W tym roku powinno być jeszcze lepiej bo właśnie budynek został ocieplony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
U nas cały blok nie zgodził się na te chore podzielniki i efekt jest taki że jeszcze nie było roku żebym nie miał zwrotu na poziomie 250-350 zł.W tym roku powinno być jeszcze lepiej bo właśnie budynek został ocieplony.
Zapominasz, że tzw. "zwrot" dotyczy TWOICH pieniędzy, które w formie zaliczki wpłacasz przez cały rok. "Duży zwrot" oznacza najprawdopodobniej tylko tyle, że masz zaliczkę ustawioną na zbyt wysokim poziomie . Podzielniki pomagają w redukcji kosztów całego budynku i indywidualizują zaliczkę. Zatem porównywać możesz się tylko do podobnego budynku, gdzie ludzie płacą podobną do Twojej zaliczkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podzielniki wyparkowe to patologia, wystarczy przeczytać definicje co to jest podzielnik-"dzieli koszty ciepla w budynku..." jak działa podzielnik-"mierzy cieplo z grzejnika" -JAK może mierzyc skoro dzieli koszty? jakie cieplo on mierzy w lato? na tym zarabiają tylko firmy rozliczeniowe. mnie okradają co roku za podzielnik w kuchni, 3 kreski grzejika w kuchni nie używam z wiadomych wzgledow. jak większość ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważaj na Infotor, Zakrzewska Kwiatkowska, takiej suki nie widziałem, myśli ze jest jedyna, wykorzysta finansowo i będzie myslala ze wszystko później ok. patologia, pracowala w urzędzie pracy w Golubiu Dobrzyniu, teraz ma własną firme a szuka roboty w Straży miejskiej. ha ha ha śmiechu warte. nawet na kase do biedronki cie nie wezma, śmierdzi od ciebie, szmato.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...