Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobre -fujary życiowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MWAHAHAHA!!!! Geniusze zbrodni :) Arcyłotrowie godni Sherlocka Holmesa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA już by wąchali kwiatki od spodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gang olsena, a swoja droga szkoda ze to nie np stan texas, byliby juz w kostnicy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostana po 100zl kary rownowartsc szyby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szyba w oknie za...300 złotych, bowiem pokryta była złotem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedwojenne prawo mówi 'złodziej złodzieja i policjanta nie okrada'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tzw. normalny czlowiek bylby już oskarzony o pozbawienie wolnosci przypadkowego przechodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt się nie cieszy, że zostali złapani? Ja się cieszę. Martwi mnie tylko, że pewnie ich wypuszczą - jak to w wolnym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska rzadza prawa komunistyczne a powinno byc tzw "Castle Law" ......a teraz podatnik bedzie placil przez kilka lat za to ze trzech ogierow sobie posiedzi. I WY MI MOWICIE ZE POSLAK IDZIE DO EUROPY? Ja mysle ze sie cofa na Ural
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guns 4 every1 napisał:
Polska rzadza prawa komunistyczne a powinno byc tzw "Castle Law" ......a teraz podatnik bedzie placil przez kilka lat za to ze trzech ogierow sobie posiedzi. I WY MI MOWICIE ZE POSLAK IDZIE DO EUROPY? Ja mysle ze sie cofa na Ural
Masz rację,ale jacyś idioci ich wybrali !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...