Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chłopki roztropki z urzedu lamentują.Załóżcie gumofilce i do chlewni ,a nie do państwowego koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman ma z wsią tyle,że ma podobny zarost na brodzie jak maciora po 10 miocie prosiat na waginie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panowie. Pis powinien przeprosic rolnikow i oddac wladze a dzialacze tej partii za kare przez nastepne dziesieciolecia powinni za darmo pracowac przy wykopkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na CZERWONE BURAKI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwyższy czas zdelegalizować ten komunistyczny zsl i zlikwidować krus. zapie...j na tych 60 ha a nie pchasz się do urzędu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że od 1 kwietnia przestaniesz być marszałkiem a nie rolnikiem........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie marszałku kiedy łaskawie przywróci Pan połączenia Polskiego Busa? Proszę tylko niech Pan nie twierdzi że to nie Pana decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PlS to okupant najpierw dzieli społeczeństwo i skłuca. teraz chłopom ziemie chce zabrać. co z tą polską czy to już PISLAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek: Od 1 kwietnia przestanę być rolnikiem   To może busiarzem ? przewożącym po całej Polsce pasażerów z Lubelszczyzny ciasnym busem bo po co komu autobus ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy widze zajmują się hejtem a nie potrafią przyznać ze ich sponsorzy chca oszukać społeczęnstwo . trochę samokytyki a nie tylko hejt ja wiem ze wam za to płacą. ale przynajmniej piszcie coś z sensem a nie cały czas to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nacjonalizacja ziemi jak za poczatków PRL PlS = PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL, nie macie już prawa głosu. Zamilczcie. A niedługo w ogóle was w rządzie nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedrejek to z pis z tego co wiem to te mi autorytet. PlS niszczy polskę i tyle w temacie. już nigdy na nich niezgłosuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciały chłopki koniczynowe żeby ich PIS wziął do koalicji, ale PiS ma to w D....i dobiera się im do tyłka i teraz krzyk wielki.A Jarek jeszcze wiosny nie ma a już za sianokosy się zabiera i kosi koniczynę gdzie tylko wysoko rośnie. I dobrze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PSL Brawo Hetman. Patrzycie na ręce PIS. niech nieczują się bezkarnipunktujcie wszystko co chcą robić na szkode polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis to zło. nikt mioeni nie przekona że stary kawaler na czymkolwiek się zna. Mali ludzi zawsze będą mali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że PSL-ZSL już niedługo całkowicie zejdzie ze sceny politycznej Polski.... Jarek tak 3maj... - nie pękaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PlS partia sezonowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wielka krzywda wyrządzona przez Jarosława ludowcom - wybitnym fachowcom na każdym trudnym foncie na jakich ich Partia rzuciła by ratowali Polskę. Już nie można będzie prezesować w państwowej spółce i jednocześnie brać dopłat dla rolników i co sąsiedzi powiedzą na takiego podupadłego gospodarza co w pole będzie jeździł marnym Mercedesem C a nie jak niegdyś G AMG   :(  :(  :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta akurat jedrejek to za chłopami stoji .bo jescze w to uwierze przeciez to PIS bedzie mówił co mu kazali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...