Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tu nie ma sądów. To natura. Wystarczą przeprosiny, flacha i nowy taki sam pies bo ten to i tak stary dziad. Może koło łowieckie o nazwie kuna starać się o odszkodowanie, że z koła łowieckiego ryś przyszedł byk i zabił z pobocznego koła dwa byki i wykorzystał pięć łani? Albo, że nadleśnictwo rozsiało zarazę do innego lasu? Albo, że zarybiona ryba na zbiorniku X spłynęła do zbiornika Y, a tam odpłynęła Z? Dziadek puścił bąka, a wnuczek z wnuczką wyczuwał? Natury nie zatrzymacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskarzyla bym ich o odszkodowanie za mojego psa nauczylo by ich ze takie psy musza byc w zabezpieczonej posesji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i nie wierzę..pies to przyjaciel i jeśli ktoś by mi uśmiercił psa to chyba bym go rozj.ebalala... i w dup.ie mam czy to sąsiad wujek czy sam prezydent.. ja na miejscu tej rodziny w nocy podpalila im dom..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość zabawne "podpaliła im dom" ile trzeba mieć rozumu w głowie... Czytam twój komentarz i się zastanawiam jak takie osoby mogą chodzić wolno z takim światopoglądem,jak trzeba być płytkim człowiekiem,do tego taka osoba może jeszcze brać udział w wyborach...Żenujące... Jak najbardziej bardzo szkoda psa ,na pewno był wielkim przyjacielem tej rodziny ,ale myśle że dało by się to rozwiązać normalnie jak człowiek z człowiekiem. A w tym momencie wychodzi tylko spór między sąsiadami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś zostałem pogryziony przez bardzo agresywnego psa sąsiada, po tygodniu pies się zatruł, odszedł od nas, po dwoch latach właścicielowi ubyło 150 tys., proponuję ten schemat  każdemu p.s. generalnie bardzo lubę psy, sam posiadam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie współczucia dla poszkodowanej Pani. Naprawdę nie ma kary dla tak bezmyślnych ludzi jak wlasicielka cane corso. Psy powinny zostać uśpione bo stanowią zagrożenie. Właścicielka agresywnych psów powinna dostać karę co najmniej 5000 zł a nie 250 zł i wypłacić odszkodowanie a przede wszystkim przeprosić. Trzeba iść do sądu i nie odpuszczać. Będzie to długo trwało ale trzeba walczyć o swoje bezpieczeństwo. Życzę wytrwałości i powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...