Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Psychotropy popili alkoholem. Ona straciła przytomność, on nie mógł się ruszyć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 o 15:22 Powrót do artykułu
no i po co ten pośpiech ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mamusia ćpunka. Ciekawe co na to, już pełnoletnie dzieci owej 40-latki????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W celu wyeliminowania takich zachowań oraz przywrócenie samodzielnego myślenia już nie tylko w patologii ale w środowiskach normalnych obywateli powinno się pozbawiać możliwości korzystania z  ubezpieczenia zdrowotnego w takich i podobnych wypadkach lub stworzyć indywidualne imienne ubezpieczenie. Jak widać po artykułach w prasie programach telewizyjnych największe koszty leczenia ponosi się za pijakow, meneli, kierowców którzy notorycznie sprowadzają zagrożenia po których my jako społeczeństwo zarzucamy się na leczenie ofiar wypadków. W obecnej chwili system ubezpieczenia zdrowotnego przypomina system typowo głębokiej komuny w kraju jak mówią nasi politycy demokratycznego. Należy uświadomić społeczeństwu co i kiedy należy się im leczenie na koszt płatnika. Każdy obywatel powinien być świadomy za co musi zapłacić a co gwarantuje mu państwo. Wprowadzeniem takie formy gdzie za spowodowanie wypadku sprawca ponosi koszty leczenia,  czy każde nadużywanie alkoholu, substancji psychoaktywnych za ich leczenie ponosi sam zainteresowany,  czy nieuzasadnione powiadomienie służb ratunkowych zapłaci sam wzywający. Takie działanie podniesie świadomość społeczeństwa,  poprawi myślenie czy pozwoli na leczenie pacjentów rzeczywiście chorych nie z ich winy oraz zwiększy pole pieniędzy na leczenie na które jak by nie było zrzucamy się my sami ludzie pracujący,  emeryci czy renciści. Należy skacząc z tą komunistyczna patologia jaka obecne mamy i uczciwie powiedzieć obywatelom że system zdrowia  jaki nam się funduje od lat dłużej nie wytrzyma a obecni płatnicy składek dłużej też nie wytrzymają obciążeń gwarantowanych przez nasze rządy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Idioci!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Całe szczęście, że ich uratowali. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystkich "odlatujących" i im podobnych powinno się leczyć za ich pieniądze. Pewnie każdemu,kto by się sprzeciwiał ich konsumpcji, powiedzieli by,że to ich prywatna sprawa. Więc niech będzie do końca prywatna- w leczeniu też.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za to ze policjanci się pospieszyli odratowali patologię państwo polskie wyda teraz pieniądze na nagrody dla tych policjantów oraz na leczenie tej patologii, czy to nie jest chore? Jakie oszczędności by były jak by ci biedni policjanci nie znaleźli ich, paradoks czy głupota?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
polska to bogaty kraj. gdyby musieli zapłacić za leczenie z własnej kieszeni kilkanaście tysięcy to drugi raz by nie odjeb....ali takiego numeru
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szkoda że przeżyli dwoje debili mniej w kraju by było
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież chyba po to brali te środki żeby stracić kontakt z rzeczywistością, więc po co dzwonili po pomoc? Ratunku wypiłem pół litra wódki i kręci mi się w głowie, pomocy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powinni oddać kasę. Po co to ratować jeszcze 500 + będą pewnie niedługo brać gołąbeczki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: