Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radio Centrum zmienia format. Gra też hip-hop i pop

Utworzony przez mongoł, 4 października 2011 r. o 20:56 Powrót do artykułu
Rebelia, nie popsuj mi radyjka.... bo się przerzucę na RM z tatkiem Prawdziwkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie dobrze, człowiek będzie musiał się przeczuci na eskę rock?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No szkoda, szkoda. Jedyne w regionie grające rocka i metal. Jeśli dojdą hiphopy rege czy inne dody to o bardzo interesującym radyjku pozostanie wspomnienie. Trzeba będzie wozić w aucie swoje CD albo... Włączyć Eskę Rock. To właśnie "więcej rocka!" sprawiło, że ja jak i rzesza moich znajomych was (jeszcze) słuchamy. Teraz upodobnicie się do innych rozgłośni w kraju. Zlejecie się z szarą masą. Szkoda, naprawdę szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj jakiś hip hop leciał i musiałem przełączyć na esce rock
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, hip hop się pojawia z czego zbyt zadowolona nie jestem, ale jest to mała ilość... no kurcze jedną piosenkę zawsze można przeczekać, ale uważam, że odrobina świeżej elektroniki nikomu nie szkodzi. I kurcze nie piszcie o Dodach, bo to mam nadzieję tej stacji nie grozi. A co do eski rock... już wolę hip hop niz reklamę co chwila, albo bloczki po 15 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ten sposób zakończyło swoją bytność radio puls - centrum czkamy na disco polo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek, jak czekasz na discopolo, to przełącz na Radio Lublin, nie będziesz musiał czekać długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcę kolejnej eski imprezki:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzień to i ja już tego nie słucham straszne bagno muzyczne, jeden wielki chaos brak spójności anteny, po U2 leci jakiś hiphopolowy shit potem jakaś mało wyrafinowana elektronika z jęczącą laską na wokalu. Całe szczęście że nie wywalili nic po 20, bo dopiero o tej godzinie zaczyna się prawdziwie dobre i solidne granie a prezenterzy którzy grają audycje po 20 znają się na rzeczy i zawsze dobierają dobrą muzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio Centrum juz kilka ladnych lat temu stracilo wsrod pierwszych/najstarszych sluchaczy miano radio rockowego a teraz bedzie to tylko kolejna stacja radiowa niczym sie nie wyrozniajaca i na dosyc miernym poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda. Radio dla wszystkich jest radiem dla nikogo. Myślę, że ilość stałych słuchaczy Radia Centrum spadnie. Może ktoś wykorzysta sytuację i wypełni tę lukę, na pewno znajdzie wiernych słuchaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra, co wy tu piszecie. Jacy najstarsi rockowi sluchacze? Moja kolezanka ze studiow pracowala w Centrum jak powstalo. Wtedy mozna tam bylo uslyszec obok siebie rozne muzyczne style i bylo to fajne radio z fajnymi ludzmi. Jak dla mnie dobrze sie dzieje. Bedzie mozna znowu posluchac czegos wiecej niz 500 rockowych "hitow" dla srednio wymagajacych sluchaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa, wielkie brawa. Macie prawo być niezadowoleni, protestować i burzyć się, to jest Wasze prawo. Jestem pełna wielkiego podziwu, dla słuchaczy radia tych którzy twierdzą, że byli stałymi słuchaczami, za to mają czelność i odwagę mieszać z błotem stację i ludzi którzy dawali im radość i chwilę przyjemność. Gdy radio stara się coś zrobić, być inne, rozwijać się, Wy śmiało epatujecie agresją i niechęcią, jak 80% naszego społeczeństwa na wszystkie zmiany. Ja jako słuchaczka radia Centrum, jestem ciekawa co będzie dalej i nie czuję się oszukana albo nieważona zmianami, nie uważam też, że zmiany są złe. Komercja? Tandeta? Eska? Może my słuchamy innych stacji? A może ktoś tylko przeczytał artykuł i dla zasady przyładował nienawiścią? Ale jeśli tacy byli stali słuchacze, to cieszę się, że już ich nie będzie w Centrumowej Rodzinie, a na ich miejsce przyjdą otwarte i inteligentne osoby. Pozdrawiam, Malwina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się podziało "jedynie rockowe radio w mieście" ?? Czy teraz radio będzie dume z misz-masz-u?? Szkoda i jeszcze raz szkoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny ruch! Radio studenckie powinno ZMIENIAĆ SIĘ razem ze studentami zamiast STARZEĆ SIĘ z magistrami i doktorami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na antenie było sprostowanie, że popu to nie będą puszczali. O ile nie zwiększą liczby reklam to taka zmiana będzie do przeżycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malwina napisał:
Brawa, wielkie brawa. Macie prawo być niezadowoleni, protestować i burzyć się, to jest Wasze prawo. Jestem pełna wielkiego podziwu, dla słuchaczy radia tych którzy twierdzą, że byli stałymi słuchaczami, za to mają czelność i odwagę mieszać z błotem stację i ludzi którzy dawali im radość i chwilę przyjemność. Gdy radio stara się coś zrobić, być inne, rozwijać się, Wy śmiało epatujecie agresją i niechęcią, jak 80% naszego społeczeństwa na wszystkie zmiany. Ja jako słuchaczka radia Centrum, jestem ciekawa co będzie dalej i nie czuję się oszukana albo nieważona zmianami, nie uważam też, że zmiany są złe. Komercja? Tandeta? Eska? Może my słuchamy innych stacji? A może ktoś tylko przeczytał artykuł i dla zasady przyładował nienawiścią? Ale jeśli tacy byli stali słuchacze, to cieszę się, że już ich nie będzie w Centrumowej Rodzinie, a na ich miejsce przyjdą otwarte i inteligentne osoby. Pozdrawiam, Malwina
Brawo dziewczyno. Jesteś moją dzisiejszą bohaterką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...