Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radio Freee pozbyło się większości pracowników

Utworzony przez mosquito, 5 lipca 2011 r. o 15:48 Powrót do artykułu
czyli pierdut ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Większości dotychczasowych współpracowników pozbyło się "Radio Freee", miejska antena "Polskiego Radia Lublin" ... a ten ostatni były prezes "Radia Freee" ... Mariusz Herman (lat 46) to jeszcze pracuje w tym radio ? Czy jego też objęła czystka ? Ostatnie 6 miesięcy był szefem "Radia Freee".. Chociaż ma tylko wykształcenie średnie (maturka), to został szefem publicznej rozgłośni opłacanej z abonamentu emerytów, którzy jeszcze płacą abonament.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i srrrrruuuuuu.............. jak free to free
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było wszystko do przewidzenia. Teraz zostaną ludzie z Radia Lublin w radiu Freee.Kasa i tylko kasa a no i układy bo tam tylko tacy ludzie się znajdują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio Lublin jest najzwyczajniej nudne. Czy ktoś tego wogóle słucha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze przed dwoma miesiącami Komorski z Hermanem mówili, że jest cudownie i w ogóle super i że Freee będzie zarabiać na R.L. Wygląda na to, że struktura radia Freee składa się teraz z: Prezesa Zarządu - A.Szwabe, Redaktora Naczelnego - K.Komorskiego, Szefa Muzycznego - T.Chachaja, Szefa Informacji - T. Jabłońskiego, Szefa Technicznego - W.Nycza, i trzech prezenterów. 5 do 3. Tych 3 musi teraz zarobić na 5. Nie wspomne o hermanie który czuwa nad wszystkim duchem i ciałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach tradycji można przenieść do Freee redaktor Lipiec. Szef miał maturę i ona ma. Dziś po ogóniaku w publicznym radio można nieźle zarobić. 10 tyś na miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Większości dotychczasowych współpracowników pozbyło się "Radio Freee", miejska antena "Polskiego Radia Lublin" ... a ten ostatni były prezes "Radia Freee" ... Mariusz Herman (lat 46) to jeszcze pracuje w tym radio ? Czy jego też objęła czystka ? Ostatnie 6 miesięcy był szefem "Radia Freee".. Chociaż ma tylko wykształcenie średnie (maturka), to został szefem publicznej rozgłośni opłacanej z abonamentu emerytów, którzy jeszcze płacą abonament.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwabe powiedział Press servisowi, że po wakacjach Freee sie rozwinie. Dobre żarty. Słyszałam tą gatkę przez ostatnie 6 miesięcy. To już koncepcja pełnomocnika Hermana nie pasuje? A jest taki genialny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pasuje. Komor z Hermanem założa agencje reklamową i będą obsługiwać Freee i RL. Osługiwać czyli doić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam się boję że mnie posuną, to będe robić wszytko jak każą. Zrobię najwiekszą głupotę żeby mieć robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zacznę chodzić do Komora. Najpierw rano, potem przed południem i przed jego wyjściem. On lubi jak się jest jego kumplem. Potem wspólna wódeczka i nie ma strachu. Swoich nie ruszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorganizujcie stypę po Freee w jakimś klubie młockarni. Było "zaje....."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale reklamę zorganizowała wam dyrekcja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Radio Lublin jest najzwyczajniej nudne. Czy ktoś tego wogóle słucha?
A jak ma nie być nudne? 0 nowej muzyki, 0 dobrych informacji - odgrzewane kotlety. \\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lulek napisał:
A jeszcze przed dwoma miesiącami Komorski z Hermanem mówili, że jest cudownie i w ogóle super i że Freee będzie zarabiać na R.L. Wygląda na to, że struktura radia Freee składa się teraz z: Prezesa Zarządu - A.Szwabe, Redaktora Naczelnego - K.Komorskiego, Szefa Muzycznego - T.Chachaja, Szefa Informacji - T. Jabłońskiego, Szefa Technicznego - W.Nycza, i trzech prezenterów. 5 do 3. Tych 3 musi teraz zarobić na 5. Nie wspomne o hermanie który czuwa nad wszystkim duchem i ciałem.
To taka firma jeszcze istnieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trans napisał:
W ramach tradycji można przenieść do Freee redaktor Lipiec. Szef miał maturę i ona ma. Dziś po ogóniaku w publicznym radio można nieźle zarobić. 10 tyś na miesiąc.
To ja też chcę do radia. Skończyłem szkołę pomaturalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ta awantura? Kogo obchodzi jakieś RL? Jak wam się nie podoba, zwolnijcie się i poszukajcie pracy. Tylko kto zechce zatrudnić takich fachowców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie rozumiecie "Ordynacka" to kolesie, którym na kasie i stołkach zależy (czyt. Komor, Herman.... a wcześniej Czarzasty i jemu podobni) przypięli się do jakiejś partyjki i doją ile można... to taki sort.... bez idei... wyrwać ile się da, najlepiej za nie swoją kasę i pracę! I trwonią!!! Przez ponad rok życie ponad stan a teraz ludzie aut!!!! co ich to obchodzi???? Oni ze swoich pensyjek nie zrezygnują! Nigdy w życiu! Komor to już przeżył, życie na własny rachunek.... nie jest łatwo Prezesie!!!??? I prezencja nie pomaga? Po takich doświadczeniach... trwać..trwać...trwać!!!! I doić ile się da!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez całe 20 lat nie było w firmie tak tchórzliwego i marnego zarządu. Ciekawa jestem, kto przyjdzie się reklamować do radia z tak pozytywnym wizerunkiem? Już parę razy sie zdarzyło, że klienci odmówili współpracy ze względu na Hermana, Komora i Szwabego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...