Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak kobalt był utylizowany jeżeli jedyny Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych nic o tym nie wie. Czyli ktoś tu kłamie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KAŻDE ŹRÓDŁO z kobltem ma masywną osłonę z ołowiu....złomiarze znają cenę ołowiu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co tam radioaktywny kobalt... Trzeba brać za tyłki handlarzy uranu, funkcjonujących pod przykrywką kolekcjonerów minerałów, prawda panie Najmądrzejszy Rzeczniku Policji Mariuszu Sokołowski? Jak tam, czy pana dzielni siepacze już zamknęli w więzieniu tego szesnastolatka będącego w posiadaniu dwóch bryłek minerału o znikomej radioaktywności? Powinien już pleśnieć w lochu!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W czwartek ustalono, że w jedynym w kraju Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych nie ma kobaltu z byłej Odlewni "Ursus” w Lublinie. Co się z nim stało? Państwowa Agencja Atomistyki też tego nie wie. Najważniejsze, że z polecenia prokuratury łódzkiej, Zakład przechowuje niesłychanie groźne minerały uranu odebrane przez policję kolekcjonerom. A kobalt sześdziesiątkę, to można żreć na śniadanie. Żadna to sensacja.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: