Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Macie swoich wybrańców. Odpowiedzialność na poziomie zero.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ławniczak to ten co popierał wybiegi dla psów pod publikę, a głosował odwrotnie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dobrze, że żuk się wycofał, bo pis z zasady byłby przeciw i znowu by się przedłużyło, a problem pedetu nigdy by nie był rozwiązany
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w MPWIK pracuje pnad 300-ludzi za duzo,,,naprzyjmowali roznych znajomych,,,,,,,,koszt utrzymania 1-zatrudnionego to okolo 50-tys.zl/rocznie,,,do tego jest kilkunastu dyrektorow z sekretarkami,,gabinetami itp ,,,no i wysoko oplacana rada nadzorcza ktorej przewodniczacy protegowany ZUKA traktuje swoja funkcje jako kolejną fuchę ktorych ma w roznych firmach wiele oj wiele ,,,i stad ma malo czasu na myslenie o MPWIK,,,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mieszkańcy Lublina, chcieliście Żuka ze Świdnika to macie podwyzki, a i jeszcze strach przed prywatyzacją spółek miejskich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MPWiK - Miejska Przechowalnia Wszystkich Kolesi Rok temu podwyżkę argumentowali rosnącymi cenami ropy ..... Dzisiaj Saudyjczycy wymusili zmianę argumentacji ...  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy przypadkiem Pani Beata nie jest ze starej frakcji Sobczaka? Wystarczy że zacznie głosować z PIS i będzie problem z rządzeniem miastem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
panowie fak to jest zgoda buduje nizgoda rujnuje.w Rzeszowie. zgoda w Lublinie jak zwykle.Jeżeli człowiek mądry może być zeŚwidnika
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mieszkańcy Lublina, chcieliście Żuka ze Świdnika to macie podwyzki, a i jeszcze strach przed prywatyzacją spółek miejskich.
  jaki strach pisowski klakierze podszywający się pod "Kingę"? strach jest ale tylko w pisowskich spiskujących pustych głowach!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I bardzo dobrze, wystarczy już chyba tych cholernych galerii
Zaloguj się, aby oddać głos
0
- Na siłę nic nie ugracie. Następna sesja będzie jeszcze gorsza - groził radnym PO Eugeniusz Bielak z PiS.
  PiS-iorki myślą tylko o wojenkach. Wojenka na Ukrainie z udziałem naszych żołnierzy, wojenka w sejmie, wojenka na radzie miasta. Dążenie do ciągłej konfrontacji. Może czas najwyższy wsadzić ich wszystkich w kamasze? Bo niektórzy chyba minęli się z powołaniem. Nam trzeba tu w Lublinie ludzi którzy będą się głowić nad tym które drogi wyremontować i jak inwestorów przyciągać a nie takich którzy ślinią się na myśl o tym co jutro uda się zablokować na radzie miasta.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koalicja 14 PO plus  2 KOMITET IZABELI S PSL PIS SP WSPÓLNY LUB  plus  1 Kowalczyk Piotr PSL....WSPÓLNY LUB.........zabrała wszystkie Komisje Stałę Rady Miasta z wyjątkiem Rewizyjnej ale ta się obligatoryjnie należy.....Wszystkich Przewodniczących ....Vice Przewodniczących........bierze wszystko mimo że Klub PIS jest najwiekszy .......chce PIS położyć NA KOLANA ! i Mówi o wspólnym rządzeniu miastem......KPINA ! Kolejna duza galeria w centrum , podwyżki wody ścieków.....opłat na cmentarzach.......i to jest rozwój miasta ????????  Dziś  Przewodniczący przeszedł sam siebie NASI PIŁKARZE RĘCZNI NIE DALI BY RADY WYGRAĆ .......żenada głosowania powtarzane po kilka razy  WSTYD PANIE WODZIREJU!!!!!!!!! A PO- wiaki wpisują gupoty na forach i hajterzą...... a świstak zawija sreberka i ma to robić cały czas na kolanach......Słuchałam relacji na żywo w TV Ratusz 24.......lepsze jak RANCZO !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koalicja 14 PO plus  2 KOMITET IZABELI S PSL PO PIS SP WSPÓLNY LUB  plus  1 Kowalczyk Piotr PSL....WSPÓLNY LUB.........zabrała wszystkie Komisje Stałę Rady Miasta z wyjątkiem Rewizyjnej ale ta się obligatoryjnie należy.....Wszystkich Przewodniczących ....Vice Przewodniczących........bierze wszystko mimo że Klub PIS jest najwiekszy .......chce PIS położyć NA KOLANA ! i Mówi o wspólnym rządzeniu miastem......KPINA ! Kolejna duza galeria w centrum , podwyżki wody ścieków.....opłat na cmentarzach.......i to jest rozwój miasta ????????  Dziś  Przewodniczący przeszedł sam siebie NASI PIŁKARZE RĘCZNI NIE DALI BY RADY WYGRAĆ .......żenada głosowania powtarzane po kilka razy  WSTYD PANIE WODZIREJU!!!!!!!!! A PO- wiaki wpisują gupoty na forach i hajterzą...... a świstak zawija sreberka i ma to robić cały czas na kolanach......Słuchałam relacji na żywo w TV Ratusz 24.......lepsze jak RANCZO !
  Najlepiej jakby ta kolacja miała 31 radnych to i sesji by nie było bo po co na telefon by się umawiali.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Getriatria nie zdążył bo był w łazience ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żuk dawno powinien być wywieziony na taczkach ze skrumpowanymi wspólnikami z PSL ale banda nieuków i debili wybrała tego łysego cwela i niedługo będą płakać i bić pustymi łbami o mur że dała się nabrać kolejny raz tym przestepcom
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To początek końca koalicji Nowakowski rozbił i zniszczył wszystko ....struktury PO które razem z Sobczakiem budowali tak tak razem wiele lat ......zemsta ma krótkie nogi i wraca do .....więc to początek końca struktur w :Lublinie które istnieją tylko ....formalnie bez energii ,zapału, celu......teraz Nowakowski przegra wybory do sejmu i........i gdy Lena na 1 wróci.......bedzie ciężko na liscie o numer dobry......a koalicja w Radzie Miasta jest krucha jak widać na załączonym .....obrazku artykule......
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bronisław jesteś zwykłym omamionym przez Radio Maryja głupcem. A Żukowi to ty możesz buty czyścić. Nie odpisuj mi bo nie z prostakami z definicji nie dyskutuję.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystko to po prostu PATOLOGIA OBYWATELSKA. Żenada. O tym, jakie będą zmiany w Lublinie rozstrzyga grypa i oddawanie moczu. Gratuluję dr Żuk. Dobrze pan się w tym odnajduje?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli PO ma takich obrońców to gratuluję. Gościu sam sobie zaprzeczasz skoro nie dyskutujesz to po co odpowiadasz. Po-za tym jesteś rasistą skoro odmawiasz ludziom innego światopoglądu. A tak  na  przyszłość Mieszkańcy Lublina nie stać was na lepszą reprezentację ludzi GODNYCH bez względu na opcję po co wybieracie niegodnych.  naMieszkańcy Lublina nie stać was naMieszkańcy Lublina nie stać was
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Łysy został wybrany zwykła mniejszością,to trzeba się podać do dymisji ,bo hazardziści i gumo filcowi już nie będą mieć poparcia!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: