Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
:D :D :D :D :D :D Powiedziałbym, że współczuję mieszkańcom Lublina takich radnych - ale doprawdy nie mogę: wszak sami sobie wybraliście! Ale poruta idzie na całą Polskę - i utwierdza mieszkańców bardziej cywilizowanych regionów w przekonaniu, że tu jest Dziki Wschód... A ja udaję, że jestem z Pomorza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czasu narodzin legendy o czarciej łapie Lublin jest w mocy nieczystego i to chyba dlatego nie ma tu jeszcze pomnika wiecznej chwały pana prezydenta tysiąclecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złóż kolego mandat i popytaj się za czyje pieniądze oświetla się kościoły etc a po drugie baranie to my płacimy ci pensję mimo że na ciebie nie głosowałem ale jesteś moim pracownikiem czy to do ciebie nie dociera  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Panu radnemu dowiedziałem się o wystawie i chętnie wybiorę się do CK. Dzięki Panie radny :)
I co ciekawe 80% zwiedzająco-oglądających to kobiety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...