Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni nie chcieli obniżyć pensji Andrzejowi Pruszkowskiemu

Utworzony przez Pre, 29 października 2012 o 16:16 Powrót do artykułu
Radni nie zgodzili się, bo nie !!! Ciekawe jakie było uzasadnienie? Czyżby rosnące zyski uzyskane kosztem mieszkańców, czy może kolesiostwo i zasada, że rączka rączkę myje ?! A może jedno i drugie ? bo przy takich decyzjach radnych to jakiego rozwoju gospodarczego Lublina i okolic możemy się spodziewać!!!Najciekawsze jest to, że PO i PSL wstrzymały się od głosu - czyżby nie miały zdania i nie znały sytuacji, jeśli tak, to po co tam siedzą jeśli nie potrafią jednoznacznie opowiedzieć się za lub przeciw, bo wstrzymanie się to typowe asekuranctwo i totalna kpina z mieszkańców Lublina. Ludzie, kogo my wybraliśmy !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
k***a k**Wie łba nie uriwe, poczekam 2 lata
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radni nie zgodzili się bo nie !!! Ciekawe jakie było uzasadnienie? Czyżby rosnące zyski uzyskane kosztem mieszkańców, czy może kolesiostwo i zasada, że rączka rączkę myje ?! A może jedno i drugie ? bo przy takich decyzjach radnych to jakiego rozwoju gospodarczego Lublina i okolic możemy się spodziewać!!!Najciekawsze jest to, że PO i PSL wstrzymały się od głosu - czyżby nie miały zdania i nie znały sytuacji, jeśli tak to po co tam siedzą jeśli nie potrafią jednoznacznie opowiedzieć się za lub przeciw, bo wstrzymanie się to typowe asekuranctwo i totalna kpina z mieszkańców Lublina. Ludzie, kogo my wybraliśmy !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kolesiostwo pisowskie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
o co za sku.rwiele cholerne!!!!!!!!!!!!!! Gnoje pierd.olone, darmozjady, pasożyty!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no co za sku.rwiele cholerne!!!!!!!!!!!!!! Gnoje pierd.olone, darmozjady, pasożyty!!!!!!!!! nie ich kasa to co będą wynagrodzenie obniżać... a h.uj z wami!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Draństwo i jeszcze raz draństwo!!!! Szlak człowieka trafia jak się czyta,że u nas w Lublinie w sejmiku nie ma sprawiedliwości, tylko kolesiostwo. Przecież mieszkania TBS-u miały być dla ludzi tzw. średnio-zamożnych a okazało się, że czynsz jest tak wysoki, że ludzi nie stać czasami na opłaty, a co dopiero mówić o innych wydatkach. Prezesi zarabiają takie pieniądze, że głowa mała!!! Czy tak powinno być??? Dlaczego podczas głosowania wstrzymało się aż 17 członków?, czyżby nie chcieli się narażać swoim kumplom?! Przecież PiS uważa się za sprawiedliwe ugrupowanie?, a jak postepuje?.To jest chore, mam nadzieję, że jak będą wybory, to wreszcie ludzie może zmądrzeją i będą wybierać osoby bardziej uczciwe i rozumiejące potrzeby ludzi biedniejszych. Nie dziwmy się, że młodzi ludzie wyjeżdżają z kraju i nie chcą wracać, bo nie ma do czego. Jeszcze parę lat, a zostaną tylko emeryci i renciści, na których nie będzie komu pracować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kiedy ostatnio TBS oddał blok do użytku? Ile mieszkan oddał w ostatnich 4 latach?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co tam jakieś wyniki. Po prostu nie chcieli ,aby jego rodzina cierpiała biedę.Przecież to ich koleś.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myślałem że pan Pruszkowski poszedł w niebyt a tu proszę ma ciepłą posadkę i ogromne wynagrodzenie.Oczywiście kolesie nie zgodzili się na to żeby ograniczyć mu pobory.W tym głosowaniu przegrał nie Żuk ale Lublin i normalność.Dopóki się nie rozliczy tego pana za doprowadzenie do upadku i marazmu Lublina nigdy w tym mieście (kraju) nie będzie normalności i rozwoju a taka postawa radnych będzie zachęcała innych bezwartościowych "samorządowców" do coraz to zuchwalszych aktów podłości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten Pan zawsze spadnie na 4 łapy. Najpierw Agencja Nieruchomosci Rolnych o terenowy w Lublinie, teraz TBS. " mój mąż z zawodu jest dyrektorem" - pasuje jak ulał...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sojusz Lewicy Demokratycznej (4 radnych): Haidar Riad 13 982 (9.57%) Czerniak Jacek 5 611 (2.42%) Mazurek Kazimierz 5 522 (4.01%) Kurzępa Irena 4 883 (3.13%) Prawo i Sprawiedliwość (11 radnych): Solis Tomasz 17 567 (7.59%) Pruszkowski Andrzej 14 131 (13.32%) Olborski Andrzej 11 546 (7.39%) Panasiuk Ewa 11 417 (8.30%) Wojciechowski Marek 10 752 (4.64%) Dumkiewicz-Sprawka Ewa 10 015 (9.44%) Szwaj Jerzy 9 693 (6.63%) Soboń Artur 9 126 (6.63%) Głuchowski Krzysztof 8 588 (5.88%) Frania Jan 8 173 (3.53%) Banach Artur 4 443 (2.84%) Platforma Obywatelska (9 radnych): Grabczuk Krzysztof 27 756 (20.18%) Żuk Krzysztof 16 883 (15.92%) Babisz Krzysztof 15 109 (6.52%) Sobczak Jacek 12 962 (12.22%) Woźnica Zofia 10 991 (7.03%) Bojarski Krzysztof 5 983 (4.35%) Trzcińska-Staszczyk Beata 5 961 (2.57%) Lisowska Bożena 3 556 (3.35%) Adam Wasilewski Polskie Stronnictwo Ludowe (9 radnych): Sosnowski Sławomir 18 498 (12.66%) Bratkowski Arkadiusz 13 471 (8.62%) Dudziak Henryk 12 356 (5.34%) Kapusta Grzegorz 9 119 (3.94%) Stolarczyk Ireneusz 7 641 (5.23%) Rzetelski Piotr 6 576 (2.84%) Romańczuk Andrzej 5 808 (4.22%) Broniewicz Bogusław 5 056 (3.46%) Zając Tomasz 4 976 (3.18%) Kowalik Jan 4 151 (2.66%)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Andrzej P. - ikona dynamicznego rozwoju Lublina :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za co ten Pan tyle zarabia , ja mieszkam od 8 lat w TBS na Felinie i mogę coś powiedzieć na ten temat , odwołali jednego darmozjada który traktował wszystkich jak śmieci zostawili drugiego , w tbsie nie mozna się nic dowiedzieć jako mieszkańca jak jest awaria to zanim naprawią masakra , wystarczy przejechać się po felinie tbs a tym po drugiej stronie osiedla , na ulicach tbs do każdego bloku jest inny dojazd zanim trafi karetka pod wskazany adres to umrzeć można nie mówiąc o taksiarzach lub o znajomych którzy przyjeżdżają do mieszkańców wszyscy się śmieją ale tbs ma architektów tylko takich brać a i jeszcze tych co tam zatwierdzają , chodniki pod każdy blok oddzielny i tak jak w przypadku ulic nie połączone ze sobą . np. żeby przejść z przedszkola chodnikiem to trzeba pół osiedla przejść dokoła żeby trafić do następnego bloku który jest ok 100 metrów , ulica za sklepem Lewiatan nie połączona z bo brakowało 5 metrów kostki , ostatnio robili chodnik wzdł€ż też im zabrakło 5 metrów , idzie zima znowu panu daczą małą pierdzawkę do odśnieżania całego osiedla ( zaznaczam jednemu panu w podeszłym wieku który w lecie ledwo zipiał jak kosił trawę na całym os. który robi wszystko sprząta zamiata , kosi odśnieża , itp. jeden na całe osiedle tbs bo na więcej nie stać no bo nie starczy na pensję dla Pana P... i tak dalej można w nieskończoność wymieniać śmiech na sali , ale czynsze trzeba podnieść bo Pruszkowski musi zachować swoją marną pensję jak zaczęto opisywać że w tym roku nic nie budują i nic nie robią to wydali regulamin mieszkańców ... podejrzewam że wiele osób mogłoby powiedzieć jeszcze coś na ten temat to może ktoś w końcu zainteresował się naszym wspaniały tbsem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Głosowaniw wbrew opiniom zwykłych ludzi jest tylko do czasu!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: