Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni PiS i PO znów się pokłócili o nazwę nowego mostu na Bystrzycy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lutego 2017 o 21:11 Powrót do artykułu
Most 700 lecia Lublina jest ok. I tak bedzie sie o nim mowilo nowy most..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A po ch**j nazwa? most to most i tyle, a nie wszystko nazywać!
1
Most Lecha i Marii Kaczynskich??
0
pitucha nerwowy bo dawno na nikogo nie doniósł. przebiera nogami żeby kogoś pod***ić kapuś.
0
No zawsze tak bedzie.... Po chcialaby aby most byl im stefka michnika a pis witka pileckiego, kurcze nigdy nie dojdo do porozumienia. Ojojojoj...
0
wow most będzie. A co ci radni zrobili aby on powstał ?
0
700 lecia Lublina jest dobrym pomysłem. przynajmniej zawsze będzie poprawne politycznie.
0
Dzięki PO mamy lotnisko im TW BOLKA
-1
Most katastrofy smoleńskej ....
0
A most na Piłsudskiego jak się nazywa?
0
Skoro mamy już "Most Kultury" (stary most na Bystrzycy - dawny wylot Buczka na Klin), to ja bym dla równowagi ten nowy most nazwał "Mostem Warcholstwa POPiSu"
0
NIECH SIĘ NAZYWA NP. KUBUSIA PUCHATKA , ZIELONEJ ŻABKI..ITD.....................WEŹCIE SIĘ DO PRACY . DIETA RADNEGO TO DRUGIE POBORY.
0
no to ja coś radnym pis powiem:w składzie orzekającym który skakał na śmierć Pileckiego zasiadał roman kryże,ojciec andrzeja kryże, posła pis-notabene również sędziego okresu komuny i stanu wojennego. no i co ty na to pitucha?
1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Most Lecha i Marii Kaczynskich??
rozumiem,że to takie jajca? to może też dla jajec zaproponuję im.najwybitniejszego pożeracza kremówek
0
Imienia najbiedniejszego regionu Unii Europejskiej
0
może po prostu:im.konfidenta pituchy!
0
Jaka nazwa najlepsza? " Łysoniówka" i ok.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A most na Piłsudskiego jak się nazywa?
ten na Piłsudskiego nazywa się "most na Świerczewskiego"
0
Czy po-psl tęskini za "bohaterami ormo", bierutem, stalinem, dzierzyńskim i świerczewskim (pisownia zamierzona)?!
-1
Opór nie tylko PO nie dziwi, bo są przykłady Osób, których życiorysy kłócą się z ich własnymi.
-1
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: