Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni PiS skarżą się na przewodniczącego Rady Miasta. Sprawą zajmie się wojewoda

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2017 r. o 06:53 Powrót do artykułu
Do roboty się wziasc a nie cigle jedni na drugich skargi skladacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie na tym polega "praca" tych nierobów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska wolna od pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po-psl zdycha, więc każde chwyt uważają za dozwolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas kończyć tę kadencję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec PO w samorządzie bliski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie gdzie pracuje pan Kowalczyk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 16 sesjach kneblujecie usta i nie pozwalacie się pytać radnym którzy reprezentują mieszkańców Lublina i jeszcze macie czelność obrzucać ich inwektywami.....gdy w sejmie waszum posłom tego zabroniono zaraz byście blokowali sejm i marsze KODU uskuteczniali....po co ta obłuda....i co że większość macie 1 radnego nie obliguje was to do takich działań....gdybyście mogli to sami byście na sesjach byli bez opozycji i galerii z mieszkańcami bo po co pytać wszysko jest super dług bedzie i 2 miliardy w mieście i też bedziecie klaskać.....ot politykiery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekord kraju w zdejmowaniu z porządku obrad zapytań...może i świata....Piłat umywa ręce ...Neron zdecydował....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisja wenecka niech rozstrzygnie......do wenecji trzeba radnych PO i WL wysłać bo tylko oni jeżdzom za gramanice....bo biegle języki znajom....chyba migowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby czarne chmury zbierały się nad Piotrusiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasożyty po-psl zachowują się agresywnie, bo są odcinane od kroplówki naszych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....i tak uważam prezydenta Żuka za osobę wyjątkową i pełną taktu! Mieć do czynienia z idiotami z PiS wymaga wiele samozaparcia oraz wielkich pokładów kultury osobistej, aby nie być nieuprzejmym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj w nocy miałem straszny sen. Śniło mi się jak Żuk gwałci moją żonę. W pokoju gdzie się to działo byli jeszcze Kowalczyk i Hetman. Przyglądali się jak to Żuk robi i nie reagowali. Ja też byłem, ale stałem cały sparaliżowany i nie mogłem nic zrobić. Zbudziłem się zlany potem i nie śpię od 3.30. Jak myślicie co ten sen może oznaczać. Dobrze, że to był tylko sen...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha dobre, oczywiście najchętniej by wymienili na Pisowca-koniecznie bo tylko już tutaj ostali się nie Pisowcy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach ten błysk w oku i zaciśnięte zęby....na focie.....a wpisy elyty ...poniżej dno i pięć metrów mułu.....rynsztok do kwadratu....szkoda komentować tą klakiernę ....i tak wiadomo kto wpisuje......Wesołego Alleluja bracia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech PO i WL przegłosuje ze porządek obrad będzie się składał z 2 punktów obrad ....1 Otwarcie sesji 2 Zamknięcia sesji .....i nie bedzie problemu reszta dekretami się załatwi......tylko jedna uwaga w Sejmie analogicznie niech się stanie .....i co wtedy.....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja o uchyleniu uniewinnienia Łysonia i Sekretarza Miasta zniknęła z łamów mośkowej gazety. To samo zrobiła szkopska szczekaczka tj Kurier Lubelski. Nie ma to jak żydowsko-szkopska demokracja. Najlepiej rozbijać GWno na atomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...