Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS: Szukają na mnie haków, może chcą mnie uciszyć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2016 r. o 13:53 Powrót do artykułu
T Maciuszczk to juz nie ma o czym pisac ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopy z PEezelu chwytają sie wszystkiego żeby ratować honor, którego nigdy nie mieli ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie chce z idiotami polemizować :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciechowski niech zajmie się pracą w Agencji, bo w rolnictwie niestety kolorowo nie jest, a PiS ŻADNYCH rozwiązań nie zaproponował!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciechowski jest ością w gardle dla PSLu Facet ma jaja że walczy z tymi dla których najważniejsze były i są stołki niech tak trzyma ma mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schlebia sobie Pan radny. Myślę, że marszałkowie mają ważniejsze sprawy niż jakiś tam Pan W. Ech, ma o sobie dosyć wysokie mniemanie, skoro uważa, że jego osoba jest głównym tematem posiedzeń zarządu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa, nie mają o czym debatować tylko o Wojciechowskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończ waść - wstydu oszczędź. sam Pan to wymyślił czy znowu ktoś na kartce podsunął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mmmmmm żal mi Pana Wojciechowskiego może za mało o nim mówią i nikt o nim nie słyszał że takie rzeczy wymyśla i żali się na forum portalu społecznościowego....wymyślił z tym Sejmikiem aż śmiać się chce ....niech się pań zajmie praca i może zrobi coś dla regionu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie, dlaczego nie zajmuje się Pan swoją pracą tyko stawia się na świeczniku? w rolnictwie zle się dzieje, a arr z tym coś robi? zadnej pomocy ze strony rzadu... dajcie żyć, a nie tylko o sobie gadacie. gdzie ta lepsza zmiana?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten człowiek ma chyba jakieś kompleksy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawy i sprawiedliwy i się boi ? Coś musi być na rzeczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno powinny sie za niego wziąć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej sra niż widzi! Za kogo sie on uważa? Dobra zmiana ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że radny żyję w oparach teorii spiskowych rozpylanych przez jego mentora Antoniego Macierewicza. Żenada w wykonaniu radnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki niewinny, to czego tak sie boi? czy swoi juz nie wybronia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhuhaaa chyba sie z .... Pozamienial na rozumy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z po i psl Grabczuk i Sosnowski siebie warci niech ktoś popatrzy na dotacje z efs - spółka ewa - i poszuka powiązań z małym krzysiem !!!!!!!!!!!!!!!! Panie radny trzymaj się i walcz z tą komuną z ZSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli boi się że znajdą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuuuu, czas PSL-u na Lubelszczyźnie szczęśliwie się kończy. Tak złodziejskiego i zdeprawowanego środowiska jak to, szukać ze świecą. Sploty mózgowe, w których nie wykształciło się poczucie przyzwoitości i prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...