Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS szukał pracy w rządowej agencji. Znalazł?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 grudnia 2016 r. o 08:44 Powrót do artykułu
Ludzie mają dobrą pamięć. Pamiętamy stada Misiewiczów z PO, pamiętamy "wątki protekcyjne" z afery podsłuchowej, pamiętamy załatwianie biznesów na cmentarzach i układanie ustaw tak żeby Rysio hazardzista zarobił. Nie bójcie się, wszystko się przypomni sklerotykom :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a co się dzieje w instytucjach marszałka (PO/PSL) - tam to dopiero jest problem
Szczególnie problem z parkowaniem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strz napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
PO sami społecznicy ? ....wszyscy non profit pracuja ten radny to chociaż festyny robi i społecz sie udziela ludziom pomaga ale to w oczy kole trzeba opluć....bo nie z tej opcji
festyny robi :)))))))))))))))))) odstaw leki bo ci szkodzą :))))))))))))))) mieszkańcy nie składają się na jego dietę, żeby festynami miał się wyłącznie zajmować :))))))))))))))))))
Jak był w PO to wam nie przeszkadzał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To robi każda partia, bez wyjątku. Dlatego komentarze lizusów Żuka można pominąć. Próbują wykreować na siłę wrażenie, że wcześniej było merytorycznie a teraz się popsuło - śmiechu warte. Startowałem w konkursach do urzędów zarządzanych do PO, po tym jak kandydat a przyszły zwycięzca podał komisji rękę i powiedział "cześć" uznałem, że dam sobie z tym spokój i nie będę się wygłupiać.
Nie kłam. Żadna partia nie robiła tego w tej skali co PiS i żadna partia do tej pory nie krzyczała tak głośno o "dobrej zmianie".  W tej chwili nawet sprzątaczki są wymieniane w spółkach i agencjach państwowych, co nigdy wcześniej miejsca nie miało. PiS robi wymianę kadr w sposób ordynarny i perfidny, głosząc przy tym puste hasła.
Gdzie byłeś, biedny człowieku, przez 8 lat rządów PO i PSL? W UM WL, jak zasiadł w nim Grabczuk, żartowano, że nawet sprzątaczki przyjeżdżają busem z Chełma. Wymiana kadr to norma - chciałbyś być dyrektorem wydziału,w  którym pracują osoby zatrudnione przez Twoich przeciwników politycznych? Ja osobiście nie, mając na uwadze odpowiedzialność służbową i karną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO sami społecznicy ? ....wszyscy non profit pracuja ten radny to chociaż festyny robi i społecz sie udziela ludziom pomaga ale to w oczy kole trzeba opluć....bo nie z tej opcj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mają dobrą pamięć. Pamiętamy stada Misiewiczów z PO, pamiętamy "wątki protekcyjne" z afery podsłuchowej, pamiętamy załatwianie biznesów na cmentarzach i układanie ustaw tak żeby Rysio hazardzista zarobił. Nie bójcie się, wszystko się przypomni sklerotykom :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, przygotowane kadry były. A ta laska wicemarszałka z PSL co miała dwadzieścia kilka lat i została wiceprezesem PGE bodajże? Dziewczyna świeżo po studiach, zero doświadczenia. A córeczka Rostowskiego Maya ("fuck me like whore I am") co dostała fuchę tłumacza w MSZ? Heheh łgarze perfidne platfusy. Wszystkie konkursy poustawiane, robota dla kolegów i koleżanek funfli z PO - tak było. Widziałem to wielokrotnie to wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruszyły klaskacze ratusza.......lista.....radni po pakuła kierownik w mosirze lublin żona z ca dyrektora w moprze lublin ,i krawczyk tam doradza prezesowi w mosirze lubelskim, jurkowski właściwie to nie wiadomo co robi w mpk, dreher kierownik sanepidu i razem z żoną w,, komisji alkoholowej,,,daniewski w lubelskich wodociagach taka ja były radny wspólnego lublina jakubowski i trochę pobył tam na rzeczniku nowak ale na razie bez przydziału , siczek wspólny lublin vice prezes tbs ok 17 tys mc wcześniej niezłą fucha na lotnisku , targoński z pensja 20 tys w komunikacji miejskiej vice prezes....,,komisja alkoholowa.. radny były wl pogorzałek radna po orzechowska były , były radny bednarczyk po.....wspólny lublin bez polityki ma hasło chociaż kowalczyk i targoński są w psl no ale bez polityki.....lista długa długa ....został lpec, znk kultura itd itd na inny termin.....wszystko jest jawne ....***bip.lublin.eu/bip/um/index.php?t=200&id=227944
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byłeś, biedny człowieku, przez 8 lat rządów PO i PSL? W UM WL, jak zasiadł w nim Grabczuk, żartowano, że nawet sprzątaczki przyjeżdżają busem z Chełma. Wymiana kadr to norma - chciałbyś być dyrektorem wydziału,w którym pracują osoby zatrudnione przez Twoich przeciwników politycznych? Ja osobiście nie, mając na uwadze odpowiedzialność służbową i karną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiewicze musza gdzies pracowac a to sie pis skulwia na potege a jak obiecywali przed wyborami, ze nie bedzie jak za psl a jest jeszcze gorzej. Pusty smiech, jedyna nadzieja w przedterminowych wyborach, bo z gospadarki to juz nie bedzie co zbierac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwa kwa kwa dobra dojna zmiana, dla swoich i kleru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byłeś, biedny człowieku, przez 8 lat rządów PO i PSL? W UM WL, jak zasiadł w nim Grabczuk, żartowano, że nawet sprzątaczki przyjeżdżają busem z Chełma. Wymiana kadr to norma - chciałbyś być dyrektorem wydziału,w którym pracują osoby zatrudnione przez Twoich przeciwników politycznych? Ja osobiście nie, mając na uwadze odpowiedzialność służbową i karną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byłeś, biedny człowieku, przez 8 lat rządów PO i PSL? W UM WL, jak zasiadł w nim Grabczuk, żartowano, że nawet sprzątaczki przyjeżdżają busem z Chełma. Wymiana kadr to norma - chciałbyś być dyrektorem wydziału,w którym pracują osoby zatrudnione przez Twoich przeciwników politycznych? Ja osobiście nie, mając na uwadze odpowiedzialność służbową i karną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byłeś, biedny człowieku, przez 8 lat rządów PO i PSL? W UM WL, jak zasiadł w nim Grabczuk, żartowano, że nawet sprzątaczki przyjeżdżają busem z Chełma. Wymiana kadr to norma - chciałbyś być dyrektorem wydziału,w którym pracują osoby zatrudnione przez Twoich przeciwników politycznych? Ja osobiście nie, mając na uwadze odpowiedzialność służbową i karną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruszyły klaskacze ratusza.......lista.....radni po pakuła kierownik w mosirze lublin żona z ca dyrektora w moprze lublin ,i krawczyk tam doradza prezesowi w mosirze lubelskim, jurkowski właściwie to nie wiadomo co robi w mpk, dreher kierownik sanepidu i razem z żoną w,, komisji alkoholowej,,,daniewski w lubelskich wodociagach taka ja były radny wspólnego lublina jakubowski i trochę pobył tam na rzeczniku nowak ale na razie bez przydziału , siczek wspólny lublin vice prezes tbs ok 17 tys mc wcześniej niezłą fucha na lotnisku , targoński z pensja 20 tys w komunikacji miejskiej vice prezes....,,komisja alkoholowa.. radny były wl pogorzałek radna po orzechowska były , były radny bednarczyk po.....wspólny lublin bez polityki ma hasło chociaż kowalczyk i targoński są w psl no ale bez polityki.....lista długa długa ....został lpec, znk kultura itd itd na inny termin.....wszystko jest jawne ....***bip.lublin.eu/bip/um/index.php?t=200&id=227944
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, przygotowane kadry były. A ta laska wicemarszałka z PSL co miała dwadzieścia kilka lat i została wiceprezesem PGE bodajże? Dziewczyna świeżo po studiach, zero doświadczenia. A córeczka Rostowskiego Maya ("fuck me like whore I am") co dostała fuchę tłumacza w MSZ? Heheh łgarze perfidne platfusy. Wszystkie konkursy poustawiane, robota dla kolegów i koleżanek funfli z PO - tak było. Widziałem to wielokrotnie to wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbigniew Ławniczak vel Ławniczak menda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ławniczek Zbychu Ty byku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drobnoustroje jedzą wieloryba tak aby go nie zjeść ponieważ nie będą miały już co jeść i wiadomo co będzie więc mają co mózgi,,,,w przeciwieństwie do tych które chcą zjeść wszystko od razu i co wam zostało zaraz sami bedzieci zjadać ogon własny Taki kiedyś skecz prezentował Jan Pietrzak........piana piana piana bo trzeba dokopać opluć ........obrazić .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tfu...ale to jakaś popirdułka jest nie wieloryb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...