Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny Ryba nie chce torów kolejowych przed Ratuszem

Utworzony przez Pejsaty, 10 lipca 2013 r. o 19:06 Powrót do artykułu
Pomiędzy Nowym Światem a Krochmalną takich instalacji mamy na pęczki. Przez jedną przejeżdżam codziennie na Wrotkowskiej. Lublin - miasto inspiracji, kulturalna stolica Wschodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryba p(i)s_uje się ode łba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Master Ryba, jak już nie masz się czym zajmować jako radny to połóż się na tych torach i poczekaj na pociąg ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem jak najbardziej za opinią prof. Ryby. Mnie też te tory przed Ratuszem średnio pasują. Na początku myślałem, że coś z nimi będą robić, a one mają właśnie tak stać!   Nie wiem jak Wy, ale dla mnie to nie jest żadne dzieło sztuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać te tory, co to za głupactwa, ktoś tu dobrze powiedział że na wrotkowie takich "instalacji" jest dużo, w końcu ktoś przez nie zrobi sobie krzywdę.. Co to za wymysł pseudokultury ...????? Radny prof. Ryba ma rację  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodząc tamtędy pierwszą moją myślą było, że to protest kolejarzy ... a drugą, jeśli to "sztuka",  to czy moje miasto dołożyło choc złotówkę do tej sztuki? Bo jesli tak to marnotrastwo publicznych pieniedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czep się Panie Radny tych panienek, zresztą wątpliwej aparycji, z różowymi parasolkami na deptaku, niedaleko ratusza.Ciekawe czy pisowi to nie przeszkadza? Bo mnie irytuje bardziej niż tory. Łażą jak tirówki i czepiają się facetów! przeszkadza to bardziej przechodniom.Toż to jest ku..........stwo! Tego nie widzą! Przecież ktoś akceptuje działalność tego rodzaju. A radny lata do ratusza i to mu nie przeszkadza, tego nie widzi. Niewidomy czy co? Nie chce torów, a go go chce! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------------PROFESOR  RYBA (PIS)  MA  W  ZUPEŁNOŚCI  RACJE ------------------------------------ Lubelski  Ratusz  nawet  nie  zdaje  sobie  sprawy  ile  milionów  odszkodowania  by  zapłacił  gdyby, nie  daj  Boże, jakieś  dziecko  uległo  wypadkowi  "na  torach"  w  centrum  miasta .   Profesor  Ryba  ma  ra cje   gdyż  nawet , jeżeli  odbywała  się  jakaś  "impreza"  kulturalna  to organizatorzy  po "imprezie"  sprzą tają  zabierając  wszelkie "dekoracje"  czy  ekspozycje  "artystyczne" .   Z  prostego  powodu , Plac  Łokie tka  to  trasa  komunikacyjna  połączona  z  deptakiem.    Jakim  "artyzmem"  mogą  być  leżące , śmierdz ące  tory  kolejowe ?.   Dziękujemy  Profesorowi  Rybie  za  słuszną  uwagę  i  liczymy, że  (PIS) bardziej  zaangażuje  się  w  "to"  co się  dzieje  w  Ratuszu  a  zwłaszcza  w  pokoju  Prezydenta Żuka .                 RADNI  (PIS)  WEŻCIE  WRESZCIE  TEN  PIĘKNY  LUBLIN  W  SWOJE  PATRIOTYCZNE  RĘCE !.  RA TUJCIE   LUBLIN   PRZED   MILIONOWYMI   STRATAMI   "PLATFORMY  OSZUSTÓW" (PO) !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja dziś zesra.m się pod drzwiami ratusza i niech mi coś zrobią. powiem że to sztuka' takie performace a ratusz ne rozume nowoczesnej sztuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w tym popieram w 100% pana radnego. Po jaka chorobę te tory wogóle tam leżą ?? Ani to ładne ani estetyczne, no i faktycznie utrudnia dostep do Ratusza !! Sztuka ?? Jaka sztuka ??!! Od kiedy to położenie torów jest sztuką !! Równie dobrze można by tam wysypać 2 worki ziemniaków. Jeden zabrany w woj. lubelskim, a drugi w woj. dolnosląskim i powiedzieć, że jest to sztuka i stanowi symboliczne połączenie wschodu z zachodem. Przechodzac tamtedy własnie zastanawiałem się co to jest i czemu to ma słuzyć i za chorobę niewpadłbym na pomysł, że jest to sztuka !! W takim razie ludzi układajacych tory i remontujących linie kolejowe należy uznać za ... artystów ;) Nie mówiąc juz o tych którzy układają dywanik asfaltowy na drogach - Panowie z Dragadosa, jesteście artystami, a nawet o tym nie wiedzieliście :D  Wywalić to z przed Ratusza natychmiast !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie to kolejny pomysł jakiegoś szalonego, nawiedzonego "animatora" , który w swym pijanym widzie uznał że tory przed ratuszem, to jest to czego najbardziej potrzeba mieszkańcom Lublina do szczęścia. Ehh lubelska głupoto - ty przynajmniej masz się świetnie i nigdy nie zginiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisarz Ryba :P  to  niech sie zajmie poważnieszymi sprawami, czy w tym mieście nie ma ważniejszych tematów, problemów? A jeżeli na niczym się nie zna to wypad ze stołka :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopy jesteście nie macie pojęcia o estetyce, tacy jak wy mogą pogadać o kartoflach i cenach w biedronce. Instalacja ta urozmaici przez pewien czas  przestrzeń pod ratuszem który dzięki temu wydaje się być zabytkowym dworcem kolejowym. Całkiem to ciekawe. Miasto wysokich lotów potrafi zająć się wszystkim na raz i sztuką i przemysłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja protestuję   http://www.youtube.com/watch?v=rEriEU1uuEY  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co są te tory? Nikt nie wie po co, więc nie trzeba się bać, że ktoś zapyta. Te tory odpowiadają na żywotne potrzeby naszego społeczeństwa. A wiecie, co my robimy tymi torami? My nimi otwieramy oczy niedowiarkom. Mówimy, patrzcie, to jest nasze, lubelskie i to nie jest nasze ostatnie słowo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach instalacji mojej autorskiej przyprowadzę krowe która daje 30 l. mleka,do kogo zgłosić mój pomysł? W razie czego łajno będe zbierał do woreczka foliowego na oczach zgromadzonych,fajne nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za durnota te tory? Pewnie ktoś wziął duże pieniądze za pomysł i realizację tej durnoty. Obrzyca deptak, przeszkadza, co to za sztuka wschód - zachód? Jedzcie do Wrocławia i zobaczcie jak tam wszystko organizują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję żeby jeszcze postawić na tych torach dymiącą lokomotywę i kogoś kto dosypywałby po wiaderku węgla co godzinę. Będzie wtedy pełniejszy efekt tego wydarzenia. :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryba a ty nie powinienes plywac w zalewie?   takie upaly a ty tory testujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tory sa fajne, coś ciekawego, innego, ale trzeba oczywiście zaprotestowac, bo trzena zaistnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...