Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking lubelskich szkół nauki jazdy

Utworzony przez Jeden z 366, 2 lutego 2009 r. o 08:36 Powrót do artykułu
Jestem jednym z tych 366 kursantow Efektu, ktorzy zdali w ubieglym roku egzamin za pierwszym razem. Faktycznie ich poziom nauczania jest wysoki. Instruktorzy na biezaco analizuja z kursantem ich bledy i zachecaja do wspolpracy. Typu "jak czegos nie wiesz to powiedz" "zastanow sie co sprawia Ci trudnosc a my to przecwiczymy". Druga sprawa zajecia sa ulozone tak aby kursant sie czegos nauczyl, a nie przemeczyl. Codzienna nauka meczy. Najefektywniejsza nauka jest taka co drugi dzien. Do tego zachecaja Panie z kanelarii i TO SIE SPRAWDZA. Tajemnica efektywnosci szkolenia polega na wspolpracy kursanta z instruktorem oraz opanowanej przez kadre tzw. psychologii nauczania. Mowiac dokladniej - oni wiedza jak nauczac by kursant uczyl sie jak najefektywniej i tym samym poszedl na egzamin przygotowany. No ale wiele tez zalezy od kursanta. Bo czasami nieraz najlepsze checi instruktora nie pomoga. Mowiac inaczej instruktor sie nie nauczy za kursanta. To kursant ma sie nauczyc, a instruktor ma w tym jemu pomoc. I w tym zakresie instruktorzy sa bardzo dobrzy. Na zakonczenie osobisty akcent - serdeczne pozdrowienia dla Pana Janusza R. - instruktora, od Tomasza S - bylego kursanta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest szkoła nauki jazdy z Lubartowa osior.com ? Z tego co wiem mają bardzo dużą zdawalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego word nie podaje pełnych statystyk. Gdzie są szkoły z Lubartowa, Kraśnika, Puław, Dęblina. A Pan Kulka jak zwykle niezadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GDZIE OSK OSIOR.COM ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech WORD poda ranking szkół, które mają tylko Kat. B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szkola nauki jazdy z Kraśnika " Bebel " totalne dziadostwo- wiem bo bylem jezdzilem i musialem dokupywac 10 godz w lubline, ale po nich zdalem podziekownia dla pani gosi z amigo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulka jest najlepszy. Reszta to lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Gdzie OSK Osior Z Lubartowa. Czy Moze To Jest Tylko Ranking Szkoł Z Lublina?? Ale Wiktor To Wydaje Mi Sie Ze Z Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze opublikować cały ranking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typoztatar napisał:
Kulka jest najlepszy. Reszta to lipa
ZGADZAM SIĘ W 100%, ROBIŁAM TAM KURS RAZEM Z KOLEŻANKĄ I OBIE ZDAŁYŚMY ZA PIERWSZYM RAZEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troszke dziwne jest to, ze w roku ubieglym dwukrotnie nie ukazaly sie statystyki zdawalnosci lubelskich szkol. Czyzby czekano az Efekt i Kulka wycisnie z siebie dobre wyniki. Tutaj przestrzegam, ze nie sa to wyniki tylko kat. B, ale takze wyzszych kategorii, ktore to podnosza statystyke. To jest tak zwany "artykul sponsorowany". Podajcie w koncu wyniki zdawalnosci wszystkich szkol jazdy w naszym wojewodztwie! Dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym tylko zauważyć że ten ranking uwzględnia wszystkie kategorie a na C i CE zdawalność jest o wiele wyższa i to znacznie podnosi ocene szkołom, w których te kategorie są popularne - kulka, efekt, grabiec. ranking byłby bardziej rzetelny gdyby uwzględniał podział na kategorie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest skandal.....aż 40-kilka procent nie róbmy kpin.Poniżej 70% zdawalności powinni zawieszać działanie szkoły.Druga sprawa że ci co egzaminuja to bliska rodzina pzpn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozycja w rankingu AUTOPARU mówi sama za siebie. Unikajcie jak ognia tych cwaniaczków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michal napisał:
Troszke dziwne jest to, ze w roku ubieglym dwukrotnie nie ukazaly sie statystyki zdawalnosci lubelskich szkol. Czyzby czekano az Efekt i Kulka wycisnie z siebie dobre wyniki. Tutaj przestrzegam, ze nie sa to wyniki tylko kat. B, ale takze wyzszych kategorii, ktore to podnosza statystyke. To jest tak zwany "artykul sponsorowany". Podajcie w koncu wyniki zdawalnosci wszystkich szkol jazdy w naszym wojewodztwie! Dziekuje.
kolega ma racje bo 4 szkoła w rankingu w tamtym roku byla na 1 miejscu bo brano pod uwage tylko kat B a ta szkoła tylko w tej katerorii szkoli z bardzo dobrym wynikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmmm.... no to ja się wypowiem tak trochę z innej półki!!! szkoła którą polecać będę zawsze(mimo że nie zdawałam jeszcze egzaminu, więc nie wiem czy go zdam za pierwszym razem) to moto-start. Fajna miła ekipa, cudni instruktorzy , którzy mają nieograniczoną ilość cierpliwości i uporu, żeby czegoś nauczyć!!!Szkołę tą wybrałam przypadkiem, ale nie żałuję!!!! A czy zdam to zależy tylko i wyłącznie ode mnie tzn. od tego czy się będę denerwować i czy włączę moje szare komórki, bo taka smutna prawda, że nikt nie nauczy mnie myśleć dopóki sama się tego nie nauczę. Tak więc polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!! Pzdr R.K. :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem instruktorem jednej z lubelskich szkół nauki jazdy. Ok 80-90% naszych kursantów przychodzi z polecenia swoich znajomych. .....a ramking mówi sam za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek z tego prosty na wyższe kategorie do Efektu, najlepsi są tam instruktorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W ubiegłym roku najskuteczniejszy był "Efekt”. Na 810 osób aż 366 zdobyło prawo jazdy". To chyba bardzo dobry wynik! Tylko nasuwa się jedno małe pytanie. Co z tymi pozostałymi 444 osobami którym sie niestety nie udalo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Efekt nie był na pierwszym miejscu w ubiegłym roku: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...LUBLIN/71120043
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...