Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking lubelskich szkół nauki jazdy

Utworzony przez Jeden z 366, 2 lutego 2009 r. o 08:36 Powrót do artykułu
Ja polecam AMIGO zdałem dwie kategorie za pierwszym razem .Wszyscy podchodzą z wyrozumiałością i serdecznością do kursanta w tej szkole,godziny jazd dostosowali do godzin mojej pracy i dlatego z czystym sumieniem mogę ich polecić-sprawdzcie sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem bardzo dobra szkoła nauki jazdy to ARKA wykłady prowadzone profesjonalnie a nauka praktyczna bezstresowo. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie a może taką dygresję - czy osoba, która notorycznie karana jest za wykroczenia w ruchu drogowym może być instruktorem ? Otóż jak najbardziej. Znam osobiście dziewczynę , która pracuje - uczy :( przyszłych kierowców ( obecnie RALLY Anna K-P ). Boże ratuj. Może sprawia wrażenie kompetentnej, miłej ale co z tego. Nie wystarczy tylko pojeździć i wyjeżdżić godziny. Taka Pani wykupuje punkty karne i dalej uczy. Przestrzegam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam EWAN w LUBLINIE,jeździłam z Andrzejem,jest to instruktor o dużej cierpliwości ,dobrze tłumaczy ,spokojnie tyle powtarza az sie zrozumie,przede wszystkim przykłada sie do swojej pracy.Pozdrawiam Ewan i mojego instruktora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam OSK MILA wczoraj mialem egzpraktyczny zdany za pierwszym razem. Bardzo fajni iknstruktorzy mili cierpliwi, duzo tlumacza i powtarzaja jesli nie stosujesz sie do ich polecen. Napewde jestem zadowolony z tej szkoly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSK KULKA TOTALNA PORAZKA. INSTRUKTORZY AROGANCCY MALO ICH INTERESUJE KURSANT, JEDYNIE CHYBA O CZYM MYSLATO KIEDY SKONCZA SIE TE 2GODZ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam  chce zrobic kurs C+E gdzie najlepiej pojsc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś ma wątpliwości gdzie iść na kurs to polecam Ele z ul Głębokiej. Pan Darek świetnie prowadzi wykłady, przez co nie ma problemu z testami. Pani Ania uczy jazdy. Super kobieta z pasją. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******fundacjasos.org/za-co-placisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...