Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratownicy z V LO ratują najlepiej

Utworzony przez xxx, 23 kwietnia 2010 r. o 20:32 Powrót do artykułu
Kurs pierwszej pomocy jaki przeszli pracownicy Lubelskiego Zakładu Przewozów Regionalnych też nie poszedł na marne. Dziś w południe z-ca dyrektora uratował życie przechodnia, który zemdlał przed wejściem głównym na lubelski dworzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też uważam, że pierwszej pomocy powinni uczyć się wszyscy, i to nie tylko w pracy, ale właśnie już w szkole. Każdy z nas ma tylko 1 życie, a pomóc można tak łatwo... Jestem po kursie pierwszej pomocy i uważam, że taki kurs wiele mi dał-świadomośc że mogę komuś pomóc kiedy będzie tego potrzebował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Kurs pierwszej pomocy jaki przeszli pracownicy Lubelskiego Zakładu Przewozów Regionalnych też nie poszedł na marne. Dziś w południe z-ca dyrektora uratował życie przechodnia, który zemdlał przed wejściem głównym na lubelski dworzec.
Tia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...