Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dajcie spokój z tym czepialstwem.... Strefa nie jest idealnym rozwiązaniem ale jedynym, które pozwoli przyjechać do centrum i za względnie małą opłatę mieć miejsce aby zaparkować. Do tej pory była wolna amerykanka. Parkowano wszędzie i dowolnie, bez uwzględniania nawet 50 cm dla pieszych....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Problemem sa samochody parkujace poza wyznaczonymi miejscami. W wielu miejscach stoją samochody które uniemozliwiają przejście a mimo to ratusz nie reaguje. Parkujac poza wyznaczonymi miejscami kierowcy nie płacą za parking. Nie dość że blokują chodniki to jeszcze robia miasto w bambuko nie płacąc. Co na to ratusz?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Smaga, ulżyło Panu ? Co jeszcze wymyślisz Człeniu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A widzieliście Państwo skrzyżowanie ulicy Czechowskiej z Lubomelską? Samochody parkują wręcz na skrzyżowaniu na rozwidleniu ulicy Czechowskiej po przeciwnej stronie pralni Prima. Zgłaszałam wielokrotnie sprawę Straży Miejskiej jesnak ta nie widzi nic złego a samochody stoją na skrzyżowaniu i centymetry od przejść dla pieszych!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczywiście nie uiszczając opłaty za parking.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dzięki powiększeniu strefy przestałem jeździć do centrum . można wszystko kupić poza jedynie urzędy są w niej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdzie można zgłosić takie miejsce oprócz Straży Miejskiej, która nie reaguje?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pilna zmiana dla bezpieczeństwa potrzebna jest na dolnej panny marii (od ulicy okopowej) gdzie bez sensu powstała strefa (stoi pusta prawie) a chodnika praktycznie nie ma, co w połączeniu ze zwężeniem drogi jest masakrą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
do zarządcy drogi baranie. Straż miejska nie stawia znaków i nie zajmuje się organizacją ruchu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
masakrą jest, że po kilku latach funkcjonowania strefy płatnego parkowania miasto nie stworzyło za zarobione pieniądze żadnego parkingu umożliwiajacego pozostawienie auta poza strefą i przesiadkę do środków komunikacji miejskiej/ wypożyczenie roweru miejskiego. Niejednokrotnie zastanawiałam sie, gdzie mogę zostawić samochód przed strefą i wypożyczyć sobie rower, dojechac do centrum i zalatwić sprawę np w urzedzie. Takiego miejsca NIE MA!!!! Zamiast przejąć parking na unii lubelskiej, ktory jest na terenie miejskim i zrobić tam bezpłatny parking, postawić stację rowerów i np stworzyć linię kursującą stamtąd tylko do centrum (np. unii lubelskiej-zamojska-narutowicza-okopowa-lipowa-racławickie-krakowskie przedmieście-3go maja-tysiaclecia-unii lubelskiej), która miałaby częste kursy i bilet np za złotówkę, nasi urzędnicy powiększyli strefe. Nie chodzi tu ani o graniczenie ruchu w centrum (bo ten, co ma sprawę do załatwienia i tak przyjedzie i zapłaci za godzinę- dwie parkingu), ani o ograniczenie emisji spalin. Chodzi tylko o KASĘ!!! Taki parking mógłby powstać jeszcze np na rusałce, powinni też znaleźć miejsce po drugiej stronie strefy od strony racławickich..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odnoszę wrażenie, że Wydział Dróg i Mostów UM jest instytucja niewydolną i ogarniętą niemocą. Tych poprawek z tytułu złych oznaczeń Strefy było znacznie więcej niż opisano w artykule. Ponadto nasuwa się pytanie: kto sprawdza na terenie Strefy samochody stojące na zakazie postoju i parkowania? Straż Miejska na pewno się tym nie zajmuje. Czekają aż ktoś zawiadomi ich o wykroczeniu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proszę spojrzeć na foto pod artykułem i zapoznać się z treścią par. 52 ust. 2. Rozporządzenia Ministrów Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych, cytuję: "Umieszczona pod znakiem D-18 („parking”) tabliczka T-30 wskazuje sposób ustawienia pojazdu względem krawędzi jezdni oznaczonej na tabliczce barwą szarą oraz że miejsce jest przeznaczone dla pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie caΠkowitej nieprzekraczającej 2,5 t."
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ile trwalo wyznaczenie Strefy ??? lubelski rekord swiata choc w tym jestesmy najlepsi !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: