Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz szuka architektów

Utworzony przez olo, 2 czerwca 2008 o 07:12 Powrót do artykułu
A co to jest "archikekt"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To czego teraz doświadcza każdy użytkownik dróg lubelskich to poprostu żenada. Ostatnie zdania tego artykułu tylko potwierdzają brak jakiejkolwiek kontroli czy wręcz nadzoru ze strony prezydenta miasta wojewódzkiego nad podległymi wydziałami czy służbami. A wystarczy naprawdę niewiele aby poznać /a może chcieć poznać / sytuacje aby coś zrobić z sensem.Wystarczy zwrócić się do lubelskich korporacji taxi,kierowców MPK,karetek aby mieć pełny obraz zapaści jaka panuje na lubelskich drogach.Wyłonienie z pośród ofert wpływających na przetargi remontu dróg nie powinno odbywać się za plecami nas czyli użytkowników ale powinno być jawne. Nie problem dla urzędnika wybrać firmę znajomka który będzie się delikatnie określe "bawił" przez 18 miesięcy z mostkiem na bystrzycy czy brał się za remont nie uczęszczanej ulicy wronskiej odrazu z zastrzeżeniem że remont będzie trwał 2 lata bo w budrzecie jest kasa na połowę a drugą sie zrobi w następnym.Mamy już dość bubli pod hasłem "zwęrzania i zpowalniania" wszystkiego co przez lata sprawdzało sie rewelacyjnie przykład szumna modernizacja ulicy kunickiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JEżELI ODCHODZą CI KTóRZY ZAPLANOWALI PRZEBUDOWę ULICY KUNICKIEGO TO NIECH IDą JAK NAJSZYBCIEJ BO TAKIEGO DZIADOOSTWA TO DAWNO NIE WIDZIAłEM.żEBY ZWężAć PRZELOTOWE ULICE W MIEśCIE CIASNO ZABUDOWANM TO TRZEBA POSłUCHAć MIESZKAńCóW I KIEROWCóW CO MYśLą O WYCZYNACH TYCH PSUEłDO PLANISTóW
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: