Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz ulży odwiedzającym cmentarz na Majdanku

Utworzony przez Jan Kowalski, 27 marca 2009 r. o 15:06 Powrót do artykułu
Mam propozycję, aby nieco usprawnić ruch samochodowy przy obecnym wejściu. Jest ruch jednokierunkowy i każdy, kto ma do załatwienia jakąkolwiek sprawę w firmach po lewej stronie musi dojechać do bramy głównej, przeciskając się czasem pomiędzy uczestnikami ceremonii pogrzebowej i hamując przed klientami kwiaciarni. Proponuję, aby zrobić dodatkowy przejazd, też jednokierunkowy, wcześniej, przed kępą krzewów na środku, aby usprawnić ruch i nie kierować bez potrzeby wszystkich samochodów do bramy głównej. Przy okazji mogłoby też powstać trochę miejsc parkingowych. Jestem przekonany, że to usprawniłoby znacznie ruch. Ostatnio byłem kilka razy w Styksie i okrężny dojazd, zbędne spaliny i zator pod bramą skłaniają mnie do takiego wniosku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już to zrealizowały ? Może to jest do zaakceptowania, czy znów zabraknie chęci czy pieniążków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...