Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak myslalem ze czelej schowa sie za senatorska lawka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to Czelej? On startuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marceli nie musisz rzucac rekawicy bo czelej poddal walke przed startem... Czelej tchórzewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czelej slynny z tego ze nikt nie wie jak on wyglada:p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cienias ze nie podjął rekawicy. Tylko w gebie mocny ten PIS....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czelej bierze tylko kase i nie pokazuje sie... Wygodnie... Mam nadziejd ze ciemny lud go tym razem nie wybierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Tylko . Nowoczesna !
ta nowoczesna To P0 po liftingu za kase obcych banków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe zagranie PiS-u Kaczyński debata - nie, Czelej debata - nie, ciekawe co by Masłowska, Kruk czy Soboń powiedzieli :D. Tak chcą wygrać w lubelskim, tak im "zależy na tych ludziach" ale jakoś w działaniach nic nie widać. Będzie szok 25 października ojj będzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/65550,genderowy-problem-senatora-pis.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/65550,genderowy-problem-senatora-pis.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo NIezgoda, wreszcie ktoś młody i prężny. Masz głos mój i mojej rodziny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czelej zostanie znokautowany nim wyjdzie na ring lub zabije się własną pięścią, co i tak wyjdzie na jedno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiorom przed jakąkolwiek debatą cieknie po nogach. Jak mogą dyskutować o czymś o czym nie mają pojęcia. Ich nie interesuje dobro panstwa a tylko zemsta. Co jakaś tam Kruk może wiedzieć o gospodarce. Ta kobieta dała wyraźny sygnał, że wie że ma apetyt na kielicha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny elewtoar do płatnego żłoba Hetman już poprowadził Jarubasa do prezydenckiego stołka.Wynik 1% poparcia.Wsty PSL!!!!!! Gumofilce i do chlewni ,a nie do debaty!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO Niezgoda .Niech Czelej pokaże co zrobił, nie ma się czym pochwalić, przespał te cztery lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czelej slynny z tego ze nikt nie wie jak on wyglada:p
A ja go pamietam jak podczas ostatnich wyborów zawiesił każdy słup z Lublina do Chodla. Dosłownie każdy, a plakaty wisiały do wiosny, śmieciarz nie senator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz Senator Czelei, HEHE to ten od bruszury Genderowskiej PlSowiec. Kasa w oczach, bez ideowiec, co innego robi a za czym innym głosuje. żal ja na niego napewno nie zagłosuje. Szkoda ze tak mało o tym mówią w PlSie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tą debatę będzie mozna gdzieś obejrzeć?? Chętnie dowiem się co zrobili dla naszego regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie mogę uczestniczyć w debacie". Mama albo Prezes napisze mu usprawiedliwienie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie coś sensownego w tej kampanii. , moglibyśmy się dowiedzieć co kandydaci zarobili i co zamierzają zrobić dla naszego regionu. BRAWO za pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...