Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum 6 września. Czy to ma sens?

Utworzony przez Guest, 4 września 2015 o 22:57 Powrót do artykułu
Komorowski oskubał naród na 100 baniek. To przestepstwo które powinno byc karane. Czy za to odpowie???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niemal wszyscy kandydaci w wyborach wszystkich szczebli kandydują dla uzyskania bardzo wysokich profitów finansowych. To jest ich jedyny cel. Jednocześnie następuje eliminacja tych, którzy mogliby coś zrobić nie dla pieniędzy. Dla odwrócenia tej sytuacji należałoby zlikwidować wszystkie korzyści finansowe dla senatorów, posłów, radnych wszystkich szczebli. Chcą działać ? Niech robią to za darmo, dla tzw. idei. Będzie to selekcja, kandydować będą tylko ci, których na to stać. Jeśli ich na to stać, to znaczy, że zarządzali sobą w sposób przynoszący im dostatecznie wysokie dochody. To znaczy, że potrafili te dochody uzyskać. Jeśli potrafili uzyskać je dla siebie, to znaczy, że potrafią stworzyć warunki, aby inni też je uzyskiwali. Ich podatność na korupcję, czy lobbing będzie znikoma, bo pieniędzy nie uzyskują z tytułu sprawowania mandatu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Temat zamknięty. Nie można dodawać nowych postów.