Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie wiem czy odpowiedź Tak na pytanie 3 nie będzie otwarciem furtki dla kombinatorów podatkowych - tych co znają się na prawie podatkowym i będą wiedzieli jak kombinować.... mam dylemat, taki znajdzie sobie furtkę i sobie załatwi, a poczciwy podatnik i tak zapłaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tyle że kolego urzędy skarbowe robią co chcą i nawet jak ktoś jest uczciwy to wala kary które kończą się wiezieniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam to referendum w d...... i nie idę. :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak wyżej. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie idę na referendum i tak samo na następne o ile będzie. mam je gdzieś głęboko bo na kretyńskie pytania nie warto odpowiadać. Szkoda,że nie zadali czy pracować do 50 lat jak górnik czy może tylko do 45?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gawiedź już w 88 roku opowiedziała się w tzw. referendum Balcerowicza za dobiciem polskiej gospodarki...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, Wy jesteście dorośli? Macie szansę coś zmienić to macie to w du***, a jak nie macie szansy to tylko marudzicie! Wiecie czyja to wina, że Polska tak wygląda? Nasza! Każdego z osobna. Ruszcie się i idzcie coś zmienić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gawiedź już w 88 roku opowiedziała się w tzw. referendum Balcerowicza za dobiciem polskiej gospodarki...!
Pomyła,  to był listopad 87 roku !!! Przepraszam jeśli kogoś wprowadziłem w błąd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.wykop.pl/artykul/2735269/jak-wykorzystac-referendum-w-dobrym-celu/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, Wy jesteście dorośli? Macie szansę coś zmienić to macie to w du***, a jak nie macie szansy to tylko marudzicie! Wiecie czyja to wina, że Polska tak wygląda? Nasza! Każdego z osobna. Ruszcie się i idzcie coś zmienić!
Gdyby tzw.referendum mogło cokolwiek zmienić , to byłoby zabronione. Nie bądź naiwny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiadam T-N-T ... trzeba rozsadzić ten system dynamitem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to referendum nie ma sensu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grill Bula-lewatywy za 100mln złotych warty co gó.no
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiadam : nie iestem za wprowadzeniemm iednoondatowych okręgów wyborczych, ieste przeciwko finansowaniu partii politycznych z naszych kieszeni czyli z budżetu państwa, ieste za zasadą rozstrzygania wątpliwości na rzecz korzyść podatnika. Aleksandra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iestem za wrzuceniem do śmietnika historii PO, SLD, PSL/te do piekła/, Kukiza I Korwina MIkkego /do wariatkowa/ a także na śmietnik nowego tworu Balcerowicza i innech planktonów.   Życzę zwycięstwa PIS, Narodowcom, Sierpniowi 80 i Polskiei Parti Pracy / nabardziei Sierpniowi 80/ we wszystkich wyborach.  A Palikota do ruskiego psychiatryka.     Aleksandra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuj w sondzie http://sonda.hanzo.pl/sondy,250801,Mkol.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, Wy jesteście dorośli? Macie szansę coś zmienić to macie to w du***, a jak nie macie szansy to tylko marudzicie! Wiecie czyja to wina, że Polska tak wygląda? Nasza! Każdego z osobna. Ruszcie się i idzcie coś zmienić!
szczera prawda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...