Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reforma oświaty. Zapisy dzieci do klas IV i VI tylko do środy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 kwietnia 2017 o 23:22 Powrót do artykułu
po co zmieniać dziecku szkołę i środowisko lepiej aby pozostało tam gdzie jest
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A w Puławach rodzice nie mogą zapisać dziecka ani do Piątku , ani do Dziesiątki, bo mimo że chętnych dużo, Pani vice prezydent nie chce się zgodzić na 4 i 7 klasy.Taka polityka...takie układy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do Dziewiatki miało być...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Puławy!!! Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Prawo rodziców do decydowania o drodze edukacyjnej dzieci pogwałcone przez panią viceprezydent. Argumentów merytorycznych rodzice nie usłyszyszą, ewentualnie że będzie zamieszanie w szkołach - argument na poziomie "zerówki". Prawdziwe powody pani prezydent ma w swojej głowie, głośno zapewne nie da się o nich mówić... Walczcie ludzie do końca. Jeśli przez takich ludzi Puławy mają być "grajdołem" z klikami to "powieźć" szanowną panią viceprezydent.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziewiątka to najbardziej renomowana szkoła w Puławach, co najważniejsze z najlepszymi wynikami w mieście. Inne szkoły z poziomem dużo niższym drżą, że wszystkie dzieci będą chciały się uczyć w tej najlepszej. URZĄD MIASTA ROBI WSZYSTKO ŻEBY NIE ZAWYŻYĆ POZIOMU NAUCZANIA W PUŁAWACH, HA HA HA. Pani prezydent nie wie pani, pełniąc tak wysoką funkcję, że konkurencja podnosi poziom usług? KOGO PANI CHRONI?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
obecne gimnazja jeszcze są nieprzygotowane na klasy 4 i 1 z czasem się to zmieni, ale na razie to zły pomysł przenoszenia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejny argument w stylu pani prezydent. Lublin może, Radom może, Śląsk może, cała Polska może, wszyscy mogą się przygotować i uszanować decyzje rodziców ale puławskie gimnazja nie mogą. A przepraszm kto o tym zadecydował dyrektorzy szkół czy urzędnicy Urzędu Miasta? A po co w przyszłym roku te 4 i 7 klasy ? Teraz rodzice chcą zdecydować gdzie mają się uczyć ich dzieci, po zakończonej podstawówce i nauczaniu początkowym, a nie w przyszłości jak już zostaną zmuszeni do pozostawienia dzieci kolejny rok w obecnych szkołach. To ma być dla dobra dzieci? Dla puławskich prezydentów rodzic to przedmiot potrzebny do spraw formalno-finansowych a nie pierwszy nauczyciel dziecka. Może łaskawie pomyśleliby, że rodzic sobie planuje edukację dziecka. To jest hańba, powinni ustąpić ze stanowisk !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ooo widzę że nauczyciele z dziewiątki bojąc się o własne stołki zaczęli kampanię, dzieci zostawcie w spokoju a sami weźcie się w garść i zamiast siać zamęt to się przekwalifikujcie, chyba że wrodzone lenistwo nie pozwala ale wtedy zawsze jest jeszcze opcja pracy w Biedronce albo innym Kauflandzie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czemu pani dyrektor Barszcz nie pochwaliła się, że w przyszłym roku szkolnym utworzy jedną klasę piątą, która prawie w całości przejdzie ze Szkoły Podstawowej 43. Można? Czemu nie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzę, że na merytoryczne argumenty agresja. Niestety intuicja słaba... pudło. I to jest właśnie poziom inteligencji puławskich klik. Właśnie tak traktuje się rodziców- mają tylko prawo milczeć. A nauczyciele dziewiątki, drogi przedmówco bronią się wynikami więc znowu pudło. Poziom twojej wypowiedzi nie pomaga prezydentom Urzędu Miasta w Puławach. Jestem rodzicem i proszę dziennikarzy o zainteresowanie się tą sprawą. Dość poniżania rodziców dzieci, których dotyczy reforma oświaty, a poza siedmiolatkami są to także dzieci obecnych klas 3 i 6.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: