Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reforma strachu pełna. Czego boją się nauczyciele?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 października 2016 o 14:46 Powrót do artykułu
ZNP najpierw protestował przeciwko wprowadzeniu gimnazjów. Teraz protestuje przeciwko ich likwidacji. Gdzie tu logika?!
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
odpowiedź" gdy woprowadzano gimnazja wiedziano, że to bubel. Nie było tez w wielu gminach odpowiednich budynków. Teraz, po ładnych kilku(nastu) latach wybudowano w rosnących osiedlach szkoły podstawowe na SZESĆ roczników wg demografii, wybudowano w gminach budynki dla trzech roczników z całej gminy. Zmieniła się baza budynków.Na Czubach jest podstawówka, która z 8 rocznikami pewnie będzie pracować do 18. W zamian pewnie budynek takiego gimnazjum na Długosza bedzie pusty - na podstawówkę brak tam dzieci, kolejne liceum obik XXIII i Staszica? bez sensu. Reforma byłaby bardziej sensowna, gdyby zrobiono 4 letnią podstawówkę, 4 letnie gimnazjum i 4 letnie liceum - przy czym w jednym budynku mogła by być i podstawówka i gimnazjum (de facto ośmioklasowa szkoła) Wtedy gminne gimnazja zmieniłyby sie w klasy V-VIII, nie przepadłyby unijne fundusze... Aktualny system ośiwaty jest do bani - dlatego były protesty. Próby naprawy nie biora pod uwage zmian zrobionych pod chory dotychczasowy system i po rpostu nie liczą się z rzeczywistością. Nie cofniemy czasu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"kłamaliśmy rano nocą i wieczorem"- jakoś to/ bardziej manipuluje/ pasuje do min. Zauważaliście,że pani nie podaje żadnych rzetelnych badań, analiz, ekspertyz na poparcie swoich PRZESŁANEK. Takie rozumowanie na poziomie " chłopka roztropka". Jeżeli jest jakiś problem to pani minister widzi jedną przyczynę i tylko te która jej pasuje.Pani min. Boli głowa to trzeba obciąć głowę. I mam wrażenie,że dla niej polska szkoła zatrzymała się na latach 90-tych kiedy uczyła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nauczyciele najbardziej boją się pracy. Najlepiej byłoby gdyby nauczyciel uczył pięcioro dzieci w klasie, pensum wynosiło 15 godzin a wolny byłby dodatkowo jeden semestr w roku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystkich to dotyka a nauczyciele co, święte krowy. Wszystkim nam ciężko, ja po 30 latach straciłam pracę bo przenieśli zakład do innego miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dokładnie tych słów użył pan wojewoda- to uczestnicy mu wyjaśnili. w pierwszej chwili byli przeciwko gimnazjom, ale później wypracowali odpowiedni sposób pracy i są tego doskonałe efekty i dlatego teraz protestują
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kto myśli o dzieciach,które są poddawane różnym eksperymentom,podobno eksperymenty na żywych organizmach są zakazane,czyżby USTAWODAWSTWO  w nocy zmieniono.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: