Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
E tam to nie prawda... Lotek to panstwowy przekret na zwiekszanie budzetu. Czy znacie kogos kto trafił 6 w lotto? Poczytajcie troche o tym w necie. Tak dla zasady zdazaja sie male wygrane. Ale to pic na wode. Wpiszcze w google czy znacie kogos kto trafil 6 w lotka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratulacje i miłego oraz rozsądnego wydawania takiej kasy!
0
Nowy serwis Aukcyj ny na którym można kupić np. Laptopa za 15 złotych : http://trafisz.com/p/ab2dc8c4f36111e48b290cc47a4a5892 Polecam, narazie mało użytkowników i można w miarę łatwo coś kupić :) ========================================================== Ja kupiłem sobie nowy TV 46cali za 180 zł...
0
Brawo
0
kurwa zazdraszczam
0
Następnym razem to ja wygram
0
gdzies tam zazdrość jest ale trzeba się cieszyć czyimś szczęściem, oby tylko pomógł komuś biednemu no i trzeba wierzyć dalej, żyje jeszcze wiec mam szanse dalej bo wielu w wypadkach co ginie już jej nie ma ...
0
Zazdroszczę w mojej sytuacji również by mi się przydało chociaż 20 tysięcy na dobry start :)
0
Nie rozumiem, na jakiej podstawie można ujawniać dokąłdny adres kolektury w której padła wygrana. Przecież typów spod ciemnej gwiazdy nie brakuje.
0
Prasa o tym wydarzeniu w ogóle nie powinna pisać, ale cóz redaktor tez człowiek i chce zarobić. Czy to jest w kategorii sensacji, jakiegoś nadzwyczajnego newsa nie wiem. Codziennie ktoś, gdzieś cos wygrywa. Ot życie.
0
Ludzie przecież nagrody i tak nie obierze w tej kolekturze bo ta może wypłacić tylko ~ 2200zł... a informacja i tak jest publicznie podana na stronie lotto..
0
ale trzeba dodać że to druga szóstka w tej kolekturze
0
Do oddziału i z 20/ podatku i będzie lżejszy od wygranej.
0
byłem przejazdem w Lublinie i puściłem kupon w tej kolekturze. Cześć gapy.
0
Podatku od wygranej jest 10%. Wiem bo sam odbierałem podstawową wygraną
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: