Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to trochę alkoholu się dzisiaj poleje - z rozpaczy lub radości
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Rekrutacja" a nie "Rakrutacja" irk.umcs.lublin.pl praktycznie nie działa, a jak już się uda połączyć to jest błąd z baza danych. Gratuluje odpowiedzialności i zaradności. Już tak od 2 godzin:)
0
Wreszcie lubliniacy zrozumieją,że ich uczelnie maleją i marnieją i nie będą krzyczeć na całą Polskę ile to uczelni mają.Czas prawdy już nadchodzi,a jak ļędzie więcej skromności to może autorytet się odrodzi.
0
krzys napisał:
"Rekrutacja" a nie "Rakrutacja" irk.umcs.lublin.pl praktycznie nie działa, a jak już się uda połączyć to jest błąd z baza danych. Gratuluje odpowiedzialności i zaradności. Już tak od 2 godzin:)
Żaden problem, sprawdziłem bez problemu wyniki na stronie irk. Kiedy uda Ci się zalogować, wchodzisz od razu na stronę https://irk.umcs.lublin.pl/punkty.php?op=moje_punkty Jeśli używasz firefoxa, wystarczy poczekać, aż cokolwiek się pojawi na stronie, wtedy prawym myszy wybieramy "Pokaż źródło strony", powinieneś odnaleźć właściwą linijkę
0
Nie mogę się zalogować ku*** od 4 h! Ja pier***e co za ludzie
0
ja też nie mogę co oni do huja sobie myślą
0
nic, nauczcie się może cierpliwości [: normalne, że raz na jakiś czas serwery nie wytrzymują.
0
gak napisał:
Nie mogę się zalogować ku*** od 4 h! Ja pier***e co za ludzie [/quote] [quote name='kuks' timestamp='1310475967' post='500537'] ja też nie mogę co oni do huja sobie myślą
Oto nasza przyszła "inteligencja/elita"...
0
a przy wynikach przyjęć na drugi stopień nie ma podanego indywidualnego numeru konta, by zapłacic za indeks i legitymację!!!!!!!!!!! ogarnijcie się wreszcie z tym systemem, bo to wstyd!!
0
Skur wysyny pier dolone. Żeby ich h uj strzelił. Jak można spier dolić tak system, ku rwa mać.
0
Przyszli studenci?! Niewychowane szczeniaki, krórę bluzgają!!!
0
Mniej studentów mają bo teraz nie boją się ludzie iść na kierunki ścisłe - techniczne. U nas na PL jest dużo kandydatów. Wiedzą ludzie że łatwiej dostać pracę po politechnice niż po innej uczelni.
0
Teraz z każdym rokiem będzie coraz mniej bo wyż demograficzny z początkow lat 90stych dobiega końca.
0
Jeśli ktoś się wkurza ,że nie może się zalogować przez 4 godziny na konto to niedługo przekona sięna własnej skórze co to znaczy czekać 8 godzin przed pokojem na egzamin
0
Jackob napisał:
Przyszli studenci?! Niewychowane szczeniaki, krórę bluzgają!!!
Oni się nigdzie nie dostali, dlatego bluzgają. Cóż... pozostaje im mycie kibli. xD
0
Czy Wy również , podobnie jak ja, nie możecie nadal połączyć się ze stroną IRK i spr wyników???
0
Ja nie mogę się połączyć i nadal nie znam wyników i chyba mam prawo być wku***ona!!!!!
0
SAM MYJ KIBEL OBIBOKU
0
właśnie a nie ,,przyszłość narodu'' będzie obrażać
0
Ja również troszeczkę się wkuriam bo ta strona nie działa i ni huja nie da się zalogować, lecz gdy już opera wpisze za mnie login i hasło to wypier***a błąd bazy danych i nie wiem w ogóle co to ku*** do huja wafla ma być. Na innych uczelniach jakoś spokojnie się loguję, jak się wku***ę to złożę na Politechnikę i będę miał wyje***e na ten cały umcs. @likka, trzymam kciuki za Ciebie P.S.: Może randka?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: