Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O ja pier***e.. rzygać się chce od tych wiernopoddańczych news'ów. A fe ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu szkoda słów. Wracamy do średniowiecza, relikwie, modły, czczenie krzyżyków i obrazków, a co najgorsze - czy chcę, czy nie chcę, płacę na kościół! Żyjemy w świeckim państwie?! Chyba nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL ejny PAT ologiczny
Ostatnio edytowany 13 czerwca 2011 r. o 13:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacunek do Bł. Jana Pawła II, jendak czasami zauważam małą pokorę w materii relikwii u kapłanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
O ja pier***e.. rzygać się chce od tych wiernopoddańczych news'ów. A fe ;/
Kulturalnego i nowoczesnego człowieka zawsze można poznać po języku jakiego używa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za tytuł artykułu? Kościół AVE? Nie można napisać normalnie pod wezwaniem św. Michała? A koleś z komentarzem "wracamy do średniowiecza" chyba nie ma bladego pojęcia o tej epoce skoro smęci o tym w duchu pogardy. Apage!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GUSŁA GUSŁA GUSŁA ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zocha napisał:
Kulturalnego i nowoczesnego człowieka zawsze można poznać po języku jakiego używa.
Jak ch*** zgadzam się w całej rozciągłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Merlina - jakbyś nie wiedział, to właśnie w średniowieczu czczono wszelkiego rodzaju relikwie. Relikwia krzyża Chrystusa zrobiła taką karierę, że gdyby te święte kawałki pozbierać do kupy, krzyż Chrystusa miałby kilka kilometrów długości i szerokości. Oczywiście relikwiami handlowano, czysty biznes, ale nikt nigdy nie miał informacji co do prawdziwości pochodzenia "szczątków". Teraz jest to samo. Czcić kroplę krwi, to już jest bigoteria i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...