Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nom zakorkowali tę okolice że szok, miałam niestety nieprzyjemność jechać dziś do pracy o 7.30 M A S A K R A. Troche nieprzemyślany ten remont ale dobrze ze w ogóle jest ! Na ten tydzień wsiadam w MPK po co się stresować za kółkiem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tutaj pomysł Sierakowskiej, żeby remontować w weekendy byłby idealny... No ale, dobrze, że nasza władza coś w końcu robi, szkoda, że tych wyborów częściej nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu obok widać, jak zasuwają... Nie ma się co dziwić, że rondo zamknięte na dwa tygodnie - zapewne przy założeniu, że nie będzie padać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również i ja - tak jak czytelniczka Aga wsiadam często do MPK aby się odstresować po siedzeniu za kółkiem. Najbardziej lubię jeździć w letnie upały o godzinie 15:38 Neoplanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa...super ciekawe gdzie ja egzaminem pojade...najczęsciej brali na to rondo a teraz to wszystkiego sie można spodziewac...nie mogli się za to wziąć w wakacje?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
remont tak "wielkiego" ronda to powinien maksymalnie 2 dni trwac a nie 2 tygodnie no ale coz to tylko Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p. napisał:
taaa...super ciekawe gdzie ja egzaminem pojade...najczęsciej brali na to rondo a teraz to wszystkiego sie można spodziewac...nie mogli się za to wziąć w wakacje?!
pewnie rondo pod graffem albo to na kalinie obok carefoura. luz ; o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze 3 lata zmarnowano zamiast poszezac remontowac lepiej pozno niz wcale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle remont/budowa w okolicy centrum handlowego. Wasilewski wypełnia swoje obietnice (wobec przedsiębiorców, którzy zainwestowali w jego kieszeń)póki jeszcze kadencja trwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to wam współczuję, wczoraj jechałem do CPN przy Cer furze i musiałem kuleczko zrobić, a te wszystkie ronda i wiadukty nad wylotówka bez latarni co juz dawno stoją dopiero teraz czesciowo otwarte to po co je budowali, Lublin to takie dziwne miasto, rządzone przez chełmski desant, pogońcie ich i będzie spokój, a wrócić do EMPECU w Chełmie.Bo to ciepłe posadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakręt napisał:
Również i ja - tak jak czytelniczka Aga wsiadam często do MPK aby się odstresować po siedzeniu za kółkiem. Najbardziej lubię jeździć w letnie upały o godzinie 15:38 Neoplanem.
to zostało Ci tylko dwa dni więc swoje ulubione zajęcie przełóż na przyszły rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...