Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszystko wyremontowane,czyste. Nawet stołówka nowa.ZApraszamy zadowoleni słuchacze w nowe miejsce do XXV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, 3-letnie, III Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, 2-letnie, Technikum Ekonomiczne dla Dorosłych, 4-letnie, Szkoła Policealna dla Dorosłych nr 1, 2-letnia, w zawodach: technik administracji technik ekonomista technik handlowiec - specjalizacja: handel elektroniczny (nowość) technik hotelarstwa technik obsługi turystycznej technik organizacji reklamy technik rachunkowości technik spedytor Nauka realizowana jest w systemie wieczorowym lub zaocznym. Wszyscy, którzy ukończyli 16 rok życia mogą rozpocząć, bądź konynuować naukę na semestrach wyższych wymienionych szkół. Więcej informacji w menu - Rekrutacja Dokumenty można składać w sekretariacie szkoły. Dostępna jest również rejestracja elektroniczna. Sekretariat czynny jest: poniedziałek, środa, piątek w godzinach od 9.00 do 18.00 sobota, niedziela w godzinach od 9.00 do 15.00
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fajny jest w CKU nr 1 ten technik spedytor.Akurat koło bazy Grupa DB Schenker.Czy szkoła z nimi jakoś pracuje Siosrta robiła kurs technika obsługi turystycznej i z kupelami i sorka wygrała wkonkursie Piękna Polska
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy po 01.10 studenci geografii mogą sie dopisać do tej turystyki?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[quote name='Magda' timestamp='1317114647' post='540806'] Czy po 01.10 studenci geografii mogą sie dopisać do tej turystyki? TAK mozna.Były w minioną sobotę-niedzielę zajecia.na pewno cię dyrektor dopisze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za to macie teraz dojazd do szkoły-zrobili na luksus ten odcinek Krochmalnej.Jak z najlepszego Zachodu
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: