Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja ostoja REAL UWAGA!

Utworzony przez arturbrzozowski, 26 czerwca 2010 r. o 13:38
Witam Wczoraj w real w restauracji Ostoja kupiłem na wynos gyros na frytkach, możecie wierzyć lub nie we frytkach znalazłem gumę do żucia, i bynajmniej nie była to guma w opakowaniu, lecz zwyczajnie przeżuta i wypluta do gyrosa. Wszystko mogę sobie wyobrazić, że coś jest nieświeże, nawet popsute, czy przypadkiem wpadł komuś z obsługi włos do jedzenia, bo to się zdarza, ale to że znalazła się tam guma nie mogło być przypadkiem, bo niby jak komuś przypadkiem wypadła guma bez zauważenia. Nie wiem czy to było zrobione specjalnie, zwyczajnie poprosiłem gyros na frytkach, pani przyjęła zamówienie i tyle, w skrajnych przypadkach mogę sobie wyobrazić klienta który awanturuje się lub poniża obsługę, ale jak wspomniałem nic takiego nie miało miejsca. Piszę tego posta ponieważ chcę przestrzec potencjalne ofiary, klientów restauracji "Ostoja", zdarzyło się mnie może się zdarzyć i wam. Z tego co się orientuję sprzedają tam również gofry i lody, chodzą tam całe rodziny z dziećmi, sam z synem byłem nie raz, teraz przechodzą mnie ciarki co mogło zjeść moje dziecko. Dzwoniłem do Centrum Handlowego Real, oczywiście Ostoja jest tylko wynajemcą i nic nie mogą w sprawie zrobić, pozytywnie mnie zaskoczyli ponieważ pomimo tego przyjęli "reklamacje" i całe kierownictwo zostanie poinformowane, oczywiście dzwoniłem również do "Ostoi" lecz nikt nie odbiera, nagrałem się jedynie na sekretarkę, powiadomiłem również sanepid, zajmą się sprawą od poniedziałku, zabezpieczyłem wszystko, tzn trefne danie oraz paragon. Zobaczymy, na pewno tak tego nie zostawię
Ostatnio edytowany 28 czerwca 2010 r. o 10:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie! Potrzebuję pomocy! Czy ktoś może mi polecić jakąś dobrą firmę…? Deb0308 - Nasze www:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...