Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Sielsko Anielsko nagrodzona "Złotą łyżką" (zdjęcia)

Utworzony przez el, 12 września 2010 r. o 20:46
czyli gdzie te "zdjęcia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byc moze knajpka zasluzyla na Zlota Lyzke za wystroj, stroje i za piroga bilgorajskiego. Ale niestety, rozczarowalem sie ostatnio po wizycie. nie bylem tam kilka lat i podczas ostatnich odwiedzin zamowilem ziemniaczki zapiekane (nadziewane to chyba za duzo powiedziane) z boczkiem i serem zoltym. Kiedys ta przekaska byla duza, ostatnio po odwinieciu folii aluminiowej oniemialem: 2 polowki niezbyt duzego ziemniaka, lekko oproszone boczkiem (fakt, dobrym) i odrobina sera bez wyczuwalnego smaku. I to wszystko za jedyne 9zl. Rozumiem chec zarobienia i utrzymania knajpy, ale to juz przesada. Rozczarowalem sie i jesli pojde nastepnym razem, to na pewno z rezerwa... jesli w ogole pojde oczywiscie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje!!! Świetna restauracja; je robiłem tam wesele i jestem bardzo zadowolony. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jem tam ze znajomymi co czwartek (kiedyś co środę)... Pracownicy rewelacyjni, jedzenie świetne... Każda pozycja z karty palce lizać... Tym bardziej cieszy mnie fakt nagrody ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...