Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robotnicy wchodzą na al. Tysiąclecia. Kiedy będą utrudnienia?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2016 o 11:31 Powrót do artykułu
nareszcie okolica będąca wizytówką Lublina się zmieni :) nowa nawierzchnia, nowe chodniki, nowa ścieżka rowerowa i usunięte blaszaki naprawdę ożywią i upiększą to miejsce. brawo ! :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i powinni oddać do utylizacji ten margines który sprzedaje papierosy z przemytu
0
no bardzo dobrze. Znikną te koszmarne budy. Do roboty panowie
0
Z 3 pasów zrobią 2. W normalnych krajach zwiększa się liczbę pasów w Polsce odwrotnie. Korki będą jeszcze większe i zanieczyszczenie powietrza również. Najlepszy przykład buspasy na Jana Pawła. Raz na pół godziny przejedzie autobus albo taxi w pozostałym czasie pas pusty a samochody gnieżdżą się na rondzie, na którym łatwo o kolizje.
0
Koniecznie zostawić miejsce dla handlarzy papierosami.Przecież płacą podatki do budżetu .Coś mi się pier....li.Pewnie przez upał.
0
budy nienajładniejsze ale nie stać mnie na galerie.
0
Po co ścieżka rowerowa na kilkupasmowej jezdni? Podmuch od jadących aut, smród spalin i hałas to to co rowerzystom jest niezbędne? A co jak taki rowerzysta się raptem przewróci? Kto pokryje koszty zniszczonego samochodu? Jakie wiejskie zwyczaje z tą rowerową komunikacją. Rower to rekreacja, a nie środek transportu na wielopasmówkach!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: