Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W 2006 było 50% mniej, pracowałem to wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem urzędnikiem. Środki unijne ktoś musi pozyskiwać i rozliczać. Musi ktoś planować i nadzorować inwestycje. Skończą się unijne fundusze, znikną etaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest paranoja! Anka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pułk niepotrzebnych nikomu darmozjadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze. Mają ludzie pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Mieszkańców Lublina ubywa. 2. Komputerów i nowoczesnej techniki (do obsługi mieszkańców) przybywa. 3. Etaty urzędnicze pączkują i mnożą się jak króliki. .................................... To możliwe tylko w Polsce. W kraju gdzie bezrobocie zmniejsza się .... tworzeniem coraz to nowszych miejsc pracy w budżetówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale nie dziwota jestesmy w unii nowe zadania nowe wyzwania a kase chciałoby sie brac; przeliczajac i widzac co sie zrobilo w naszych grajdolkach, to nawet jakby ich 1000 wiecej bylo to i tak sie oplaci; chwała urzedasom!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że PSL w Sejmiku rządzi sami swoi b to głosy z rodzinami w wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję sprawdzić koligacje rodzinne zatrudnionych "specjalistów". Czy wyniki okażą się podobne jak te z kontroli Nikowskiej w ARiMR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylu nie pracuje, tylko etatów jest tyle po to aby urzędnicy dostawali wysokie premie. W mieście jest ok 50 wakatów, ale kasa na każdy etat leci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazela biznesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak jest z nepotyzmem na Uniwersytecie Przyrodniczym...? Tam to się dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, kiedy to pierdyknie? Długo tak nie może być, aby połowa narodu pracowała na druga połowę, żyjącą jak pączki w maśle z podatków tej pierwszej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jedną tę POpładną POsadkę POdatnicy POlscy POplątani zieloną koniczyną oddają 173 tys zł rocznie!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś powiedzieć, po co nam urzędy marszałkowskie stworzone przez PO-wskiego "fachurę" Buzka? Co one takiego robią, czego nie mogłyby robić a robiły wcześniej urzędy wojewódzkie? Sejmik powiatu, zarząd powiatu, sejmik województwa, zarząd województwa, marszałek województwa... ale stołeczków do obsadzenia. No i jeszcze rozmaite komisje, agencje, fundusze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jedną tę POpładną POsadkę POdatnicy POlscy POplątani zieloną koniczyną oddają 173 tys zł rocznie!!!!!!!!!
Żebyś się nie zdziwił! Wiesz ile urzędów należy tylko do ludzi PiSu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnienie wzięto tylko z urzędu, a kwotę wynagrodzeń z budżetu ogółem (która uwzględnia wszystkich pracowników podległych jednostek.... panowie dziennikarze, trochę rzetelności, chyba że to specjalnie żeby podgrzewać atmosferę :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL po wyborach pójdzie w tzw. p...du, to zatrudniają swoich pociotów,najwięcej jest ich w agencjach rolnych ,urzedach marszałkowskich,powiatowych. chłop do pługa a nie na urząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAjwięcej w Marszałkowie jest osób z PISu bo zatrudnili ich w 2007 i tyż po jak pis miał władze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieląc jedno przez drugie oraz przez 12 otrzymamy całkiem niezły trzosik .... Nic tylko do urzędu .... a nie do Irlandii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...