Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rocznica cudu lubelskiego. Procesja przejdzie dziś ulicami miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lipca 2017 o 07:51 Powrót do artykułu
A potem się dziwią że młodzi wyjeżdżają z tego kraju...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jan paweł 2 całujący koran, benedykt 16 w błękitnym meczecie modlił się w stronę mekki, franciszek z całą gamą innych błędnych rzeczy....warszawa 26 stycznia 2017 roku : xvii dzień islamu w kościele katolickim w polsce ... islam, koran negują nienaruszalne fundamenty zbawienia czyli że jezus jest zbawicielem - żył bezgrzesznie, że został ukrzyżowany za grzechy świata i zmartwychwstał. koran mówi że chrześcijanie to niewierni bo wierzą w boskość syna. " jezus mu odpowiedział: ja jestem drogą, prawdą i życiem. nikt nie przychodzi do ojca jak tylko przeze mnie " - ewangelia jana 14:6 uwspółcześniona biblia gdańska - -- mahomet, budda czy ktoś inny nie żył bezgrzesznie jak chrystus i nie oddał swego życia jak jezus za grzechy świata. nie ma do ojca i do raju innej drogi jak zmartwychwstały chrystus........ google : " mahomet fałszywy prorok koran fałszywa księga allah fałszywy bóg - szahada " _______ " błędy w naukach Świadków jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo " ________ " wyszukiwarka : "koniec entropii - wspaniała wiadomość dla chrześcijan " , ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/03/30/watykan-za-mahometem-a-przeciw-chrystusowi-niewiarygodne-a-jednak-prawdziwe/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak się nie chodziło na nauki ścisłe, to się teraz wierzy w cuda i zabobony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy my żyjemy w średniowieczu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czemu w nowym ustroju nie ma cudów ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cz zaproszono już Jarosława , Prezydenta i Premiera ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O BPORze, a kiedy wyjdzie jakiś POCHÓD W ROCZNICE PIJANEGO OJCA DOMINIKANINA? Przecież w sądzie są prawdziwe CUDA LUBELSKIE - nie ino jeden CUDak!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szukaj na fb NAJNOWSZEJ STRONY : K z N szz S olidarnosc O rganistów 11 (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 i 11) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: