Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MOPR nie obdzieli sprawiedliwie. Będą ściemniać i zastraszać. Niestety to prawda, co mogę udowodnić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MOPR nie obdzieli sprawiedliwie. Będą ściemniać i zastraszać. Niestety to prawda, co mogę udowodnić.
    się dziwisz, bo jak pracujący dostają 1300-1700 zł  za pracę a za leżenie  nawet po 4-5 tysięcy to cholera człowieka bierze, pieprzony kraj, gdzie za seks płaci a za prace daje jalmużne
0
Stąd nie możemy siebie dopuścić (przynajmniej siebie) do wojny domowej. Musimy ostro reagować na motywy gotowości do walki Polak z Polakiem, takie jak: BIORĘ UDZIAŁ, BO PIS MOŻE ZAMKNĄĆ GRANICE. Zdrajcy narodowości polskiej i Polaków muszą zostać upokorzeni przez PIS, po prostu PRAWEM I SPRAWIEDLIWOŚCIĄ.
0
Romowie już się cieszą. ...a ja i tak muszę tyrac...
0
Takie same obywatelstwo. Czyż to nie jest piękne? Parę groszy na początek zmian ku lepszemu dla wszystkich. Maleństwo Roma je równie ślicznie, jak każde człowiecze maleńswto.
0
Jestem dumny z Zamościa. Jako jedyni wykorzystują portal (empatia), którego stworzenie kosztowało 50 dużych baniek, a roczna obsługa kosztuje 2 duże bańki. Tak to inwestowano publiczne pieniążki za czasów poprzedniej koalicji. Słabo?
0
Lucyna Kozaczuk, dyrektor MOPR. – Między innymi ogłosiliśmy konkurs na przyjęcie 10 nowych pracowników - w bip-e nie nic o nowym konkursie ? redakcjo co wy na to
0
  się dziwisz, bo jak pracujący dostają 1300-1700 zł  za pracę a za leżenie  nawet po 4-5 tysięcy to cholera człowieka bierze, pieprzony kraj, gdzie za seks płaci a za prace daje jalmużne  
dokładnie "koleżanka" z pracy robi na czarno bo bierze alimenty + pomoc + a teraz 2* po 500 prócz tego mąż jej wcale źle nie zarabia dokładnie popier***ony jest ten kraj sam zastanawiam się czy nie rzucić pracy bo będę miał te same pieniądze siedząc w domu lub więcej jak będę pracował na czarno
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: