Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzina Jasia dostanie mieszkanie!

Utworzony przez llllll, 21 lipca 2010 r. o 20:42 Powrót do artykułu
no super, czy to jedyna rodzina z chorym dzieckiem? w ogole te mieszkania socjalne to pomylka, ludzie robia latami na kredyty ktorymi splacaja mieszkania a ktos dostaje chalupe za darmo i mieszka w niej cale zycie na koszt panstwa ;/ tylko nie wspominajcie mi tu o czynszu ktory placa czy cos, bo to kazdy prawie placi co mieszka w bloku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za hipokryzja pani mizeracka i jakie wzruszające zdjęcie ( może by tak pstryknąć takie setkom a może tysiącom rodzin w podobnej albo gorszej sytuacji....) A tak na marginesie wyciąganie Białoruskiego pochodzenia to rasizm w czystej postaci i poniżanie Polaków w ich własnym kraju - sprawa sam raz dla RPO!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak najlepiej narobić dzieci i żyć na koszt Państwa czyli podatników ludzi którzy uczciwie pracują i całe życie spłacają kredyt mieszkaniowy. Ciekawe czy na Białorusi też by dostała mieszkanie za free. A tak na marginesie to wiele rodzin POLSKICH tua się po stancjach bo nie ma swojego mieszkania to może nasz wspaniałomyślny rząd pomyśli najpierw o swoich rodakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ja chromolę, od dzisiaj biorę się za robienie dzieci i leże, tak jak wczoraj pokazywali w TVP wypowiedz matki tej małej Rózyczki, co była zaraz po porodzie zabrana. Matka wypowiadała sie, że mają pomoc z opieki, ta pracownica im sprząta, pierze, placi piecze, także, ja pier***ę pracować za 800=1000 tys. zł i dojeżdżać do pracy jak wszystko dają nawet pomoc do prania, gotowania, sprzątania, tylko należy w mediach robić krzyk, niech wszyscy opisują, bo jak sie siedzi cicho to w życiu nic nie dadzą za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam już dosyć tych ckliwych reportaży o Białorusince i jej przychówku. Gdzie ona pracuje, z czego się utrzymuje? Naszym rodakom każe się mieszkać w norach po 20 m2 bez żadnych udogodnień, a na mieszkanie od miasta czeka się latami. I niepełnosprawność czy choroba nie mają tu nic do rzeczy. Tymczasem z przybyszami ze wschodu władzie miasta cackają się jak z jajkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dzieci sie same nie zrobily. Gdzie jest ojciec (ojcowie)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kryję po raz kolejny zaskoczenia i zniesmaczenia tą cała Madiną i ckliwymi artykułami o niej. Ja sama mam 40 m mieszkanie, na które charuję ja i moja rodzina.Ona dostała za darmo. Ja na remont odkładam rpzez kilka lat, ona dostała za darmo.Wiem,że wielu Polaków czeka w Lublinie od lat na mieszkanie komunalne.Często są to rodziny z małymi chorymi dziećmi i teraz ktoś z nich "wypadł" z kolejki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko rozumiem i współczuję choremu dziecku, mam nadzieję że choroba nie będzie się rozwijała. A do rzeczy to wszyscy tutaj mają rację z komentujących. Chata za darmo, remont za darmo, umeblują pewnie też za darmo. Może jeszcze niech wszystkie opłaty licznikowe i czynszowe też za nią płacą podatnicy. A co tam stać nas na to. Nie zapomnijmy też o jakiejś pensyjce miesięcznej co by było na "waciki". Teraz jeszcze poczekajmy aż VW albo Audi zaoferuje im jakieś luksusowe autko z serwisem i benzyną do końca życia za frajer no i jakimś jedzeniu co miesiąc, praniu, sprzątaniu, kucharzeniu no i o ciuchach co miesiąc nowych. A reszta cudów to tylko w erze. Ludzie piszcie podania o mieszkania socjalne wystarczy być z Białorusi i mieć chore dziecko i sprawa załatwiona. Totalne g..... to co się dzieje jeszcze 30 lat i też będę posiadaczem własnego m buhahaha paranoja paranoja paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Może jeszcze niech wszystkie opłaty licznikowe i czynszowe też za nią płacą podatnicy." Zapłaci,zapłaci-jak nie MOPR-to jakaś fundacja-tego możemy być pewni:( A nasi niech zdychają-a co? Do roboty panią wysłać-to nie będzie miała czasu wywiadów udzielać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wy wszyscy chcielibyscie byc w jej skorze??? pomyslcie jakim upokorzeniem bylo dla niej to cale zalatwianie tych spraw, a jest przeciez OBYWATELKA. jej dzieci sa szykanowane w szkolach!! gdzie nie pojdzie wytykaja ja palcami. ona tylko wrocila do kraju swoich przodkow a wy jestescie niedoksztalceni i zawisc was zzera. nieroby wy, wlasnie z was wychodzi wasza mentalnosc co tworzy taki "polski" klimat i to dlatego wszedzie sie z nas smieja, bo swojego nie macie i nikomu nie dacie. ja sama mam troje dzieci i mieszkam na stancji, dlugi mam, ciezko jest, ale nie wylewam na nikogo zolci. zastanowcie sie nad soba. moze sami sie zakreccie z papierami, w przepisach, moze wam tez sie nalezy... ale wam sie dupy nie chce ruszyc sprzed kompa bo lepiej pluc na slabszych. WSTYD za takich "goscinnych" rodakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
czy wy wszyscy chcielibyscie byc w jej skorze??? pomyslcie jakim upokorzeniem bylo dla niej to cale zalatwianie tych spraw, a jest przeciez OBYWATELKA. jej dzieci sa szykanowane w szkolach!! gdzie nie pojdzie wytykaja ja palcami. ona tylko wrocila do kraju swoich przodkow a wy jestescie niedoksztalceni i zawisc was zzera. nieroby wy, wlasnie z was wychodzi wasza mentalnosc co tworzy taki "polski" klimat i to dlatego wszedzie sie z nas smieja, bo swojego nie macie i nikomu nie dacie. ja sama mam troje dzieci i mieszkam na stancji, dlugi mam, ciezko jest, ale nie wylewam na nikogo zolci. zastanowcie sie nad soba. moze sami sie zakreccie z papierami, w przepisach, moze wam tez sie nalezy... ale wam sie dupy nie chce ruszyc sprzed kompa bo lepiej pluc na slabszych. WSTYD za takich "goscinnych" rodakow.
jak się nie ma warunków do wychowywania dzieci to się nie robi tyle, a jak sie zrobi to sie zapieprza na nie a nie liczy na darmochę, to ja też chce za darmo, po co mam spłacać 40 lat kredy i nie stać mnie na 3-4 dzieci tylko na jedno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
czy wy wszyscy chcielibyscie byc w jej skorze??? pomyslcie jakim upokorzeniem bylo dla niej to cale zalatwianie tych spraw, a jest przeciez OBYWATELKA. jej dzieci sa szykanowane w szkolach!! gdzie nie pojdzie wytykaja ja palcami. ona tylko wrocila do kraju swoich przodkow a wy jestescie niedoksztalceni i zawisc was zzera. nieroby wy, wlasnie z was wychodzi wasza mentalnosc co tworzy taki "polski" klimat i to dlatego wszedzie sie z nas smieja, bo swojego nie macie i nikomu nie dacie. ja sama mam troje dzieci i mieszkam na stancji, dlugi mam, ciezko jest, ale nie wylewam na nikogo zolci. zastanowcie sie nad soba. moze sami sie zakreccie z papierami, w przepisach, moze wam tez sie nalezy... ale wam sie dupy nie chce ruszyc sprzed kompa bo lepiej pluc na slabszych. WSTYD za takich "goscinnych" rodakow.
No właśnie to może rusz sama dupę, może tobie też się należy a nie w długach toniesz. Bierz przykład z Pani Madiny, ona z innego kraju i ma lepiej niż ty rodowita Polka. A upokorzeniem nie jest wystawianie się do fotografii do gazety. Sama sobie stworzyła taką sytuację. Nie mogła złożyć papierów i czekać tylko do gazety pójść. I nie gadaj mi tu o upokorzeniu i nie obrażaj ludzi. Bo nierobem to może ty jesteś, a przepraszam dzieci robić umiesz. A śmiać to się śmieje z nas wszystkich Pani Madina. A to że szykanują jej dzieci to niby czyja wina???? Zanim się pójdzie do gazetki to trzeba przemyśleć konsekwencje tego czynu. pozdrawiam niedorobiony i zawistny buhahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieroby i dziecioroby mają w tym kraju dobrze... biorąc pod uwagę demografię i ich wysoką dzietność + dziedziczność niezaradności życiowej, to za kilkanaście pokoleń w tym kraju tylko tacy będą żyć. Pani Madinie pogratulować można zaradności w obliczu własnej słabości (tzn. prokreacji ponad możliwości finansowe)... zaradna kobieta wiedziała w który stół walnąć, by nożyce się odezwały. Ale przy czwórce dzieci, to z samych alimentów (czy to od "tatusia/tatusiów" czy z Funduszu) powinna całkiem nieźle żyć, dlaczego jeszcze potrzebuje pomocy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Nieroby i dziecioroby mają w tym kraju dobrze... biorąc pod uwagę demografię i ich wysoką dzietność + dziedziczność niezaradności życiowej, to za kilkanaście pokoleń w tym kraju tylko tacy będą żyć. Pani Madinie pogratulować można zaradności w obliczu własnej słabości (tzn. prokreacji ponad możliwości finansowe)... zaradna kobieta wiedziała w który stół walnąć, by nożyce się odezwały. Ale przy czwórce dzieci, to z samych alimentów (czy to od "tatusia/tatusiów" czy z Funduszu) powinna całkiem nieźle żyć, dlaczego jeszcze potrzebuje pomocy?
wątpię, że tatusiowe jej płacą, podejrzewam, że płaci fundusz a to sa już niemałe pieniądze, bo nawet po 500 zł na dziecko, a przy możliwościach zarobienia w woj. lubelski, ok. 1 tys. - 1,5 tys. zl dla mężczyzny to rarytas, do tych jeszcze jej alimentów dochodzi pomoc z opieki , rodzinne i wszystkie inne instytucje dające za darmo, także ona żyje lepiej jak niejedna rodzina żyjąca razem z mężem/ojcem dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mizeracka i jej szczurzy ryj chcą żywcem do nieba iść....ciekawe co będzie dalej...wszystko się sprawdziło,najpierw obywatelstwo a potem mieszkanie,wszystko dać....paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...