Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
skurwysynowi kule w łeb i do piahu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie gliniarz, to zwykły bandyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie gliniarz, to zwykły bandyta.
również mam podobne , jak tylko zobaczyłem zdjęcie z tym kimś . Polska to zepsuty kraj , gdzie bandyci maja więcej do powiedzenia jak normalny człowiek. W Anglii jest policja i sądy ale nie w Polsce .Dla takiego to co najmniej 12 lat .Wyrok sądu wydaje się wyjątkowo łagodny przecież zabił i uciekł , to może całkiem wypuścić go na wolność z racji niskiej szkodliwości po co nam takie sądy i takie prawo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jhhgdkwfjhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia artOzimek, czy rzecznik prasowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada!!!!! to jest jakaś kpina, piep**ony policjant powinien dostać jeszcze więcej niż przeciętny kowalski, a jest na odwrót. państwo policyjne! "kowalski" dostaje najwyższy wyrok a policjant śmieszną karę ZUPEŁNIE NIEADEKWATNĄ DO SWOJEGO CZYNU. jego żona też powinna dostać karę za utrudnianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno grupa młodych chłopaków z Wrocławia została skazana grzywną i aresztem za mówienie prawdy o UB-ckim zbrodniarzu Bauman-nie. Oni tylko wykrzyczeli prawdę. Tutaj jakieś sytuacje łagodzące - policjant ucieka z miejsca wypadu ( zapewne miał powód ) i jeszcze razem z żoną zaciera ślady - tu powinien być maksymalny wyrok dla przykładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina a nie sad kpina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaaaaaaaaaaaa oby było mu dobrze w wiezieniu hyhyhy ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sąd nad sądami. - Człowiek zabity na przejściu dla pieszych i to niemal przy schodzeniu z niego - trudno mówić o wtargnięciu, - Sprawca nie hamuje, nie udziela pomocy i ucieka z miejsca wypadku - w jakim był stanie? - Zacieranie śladów, z pomocą innych, złapany po 4 dniach - nie można mówić o szoku (miał czas zgłosić się sam, ale tego nie zrobił). - policjant - uważam, że tu dodatkowa okoliczność obciążająca. I taki wymiar kary (ucieczka i nie zgłoszenie się należy chyba traktować tak jakby był pod wpływem alkoholu). I jeszcze zwolnienie z kosztów, wszyscy za to płacimy. Ludzie stracili dziecko. A rodzina która to zrobiła (ten facet z żoną) nawet nie poniosą kosztów. Gdzie sprawiedliwość. Kto zajmie się tymi sędziami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Był policjantem. 2. Uciekł z miejsca wypadku (prawdopodobnie był pijany). 3. Razem z żoną zacierał ślady. 4. Żona składała fałszywe zeznania.   Ten wyrok to śmiech na sali. Zero nauczki, zero pokory, zero sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm mam nadzieję że wspołosadzeni uprzyjemnią ci odsiadkę a gdybyś to moją żonę lub corkę zabił....TO BYM CIĘ ZASTRZELIŁ JAK JUŻ WYJDZIESZ PSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
który sędzia dzisiaj orzekał? imię nazwisko proszę napisać jeśli ktoś wie, to jest oczywiście informacja jawna więc bez obaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAŻDY MA PRAWO DO SZCZĘŚCIA LECZ NIE KAŻDY MA SZCZĘŚCIE DO PRAWA. W TYM KRAJU ZWANYM POLSKĄ PRAWO JEST DLA BOGATYCH,LUDZI Z UKŁADAMI A RESZTA TO .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia wydał taki wyrok, bo to nie jego rodzina ucierpiała, a kierował policjant. Gdyby ucierpiał ktoś z rodziny sędziego... oj to wtedy maksymalny wyrok, nawet jakby były okoliczności łagodzące i sprawca np. nie uciekł z miejsca wypadku tylko udzielił pomocy. Ludzie, z tą bandą polityczno-policyjno-prokuratorsko-sędziowską trzeba coś w końcu zrobić. Oni sobie za dużo pozwalają i to już zbyt długo trwa. Oni zasługują na MAJDAN jak mało kto... i nie, ty kurwo co byś chciała mnie ścigać za ten wpis, ja do niczego nie nakłaniam, ja tylko stwierdzam fakt :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świat doszedł do ściany, która nazywa się lagodne traktowanie morderców i bandytów. Dlatego na świecie odradzają się organizacje, które będą brały w swoje rece sprawiedliwość oraz wyroki. Mam nadzieję,że dojdzie do tego jak najszybciej, zanim na ulicach śmierć będzie panią a normalni w kanalach. Normalni, łączmy się w organizacje, które będą bronić naszych rodzin przed bandytami, i niesprawiedliwymi sędziami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok witkacy niezle narobiłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal ,skandaliczny wyrok.Jeszcze raz współczucia dla rodziny dziewczyny.Miejmy tylko nadzieję,że sprawiedliwość przyjdzie z innej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie widać, jak wygląda "równość wobec prawa" - jest już informacja, że ów Witek - policmajster najprawdopodobniej wyjdzie na wolność przed świętami Bożego Narodzenia, ponieważ sąd zaliczył mu do kary czas spędzony w areszcie. Po odsiedzeniu połowy wyroku wyjdzie za dobre sprawowanie. Dla mnie wypowiedź pani mecenas Lewandowskiej jest skandaliczna - "sprawca wypadkiem zrujnował sobie życie", czyli w domyśle "szkoda, że dał się złapać" - ucieczka z miejsca wypadku, zacieranie śladów, mataczenie w śledztwie - te okoliczności powinny pogrążyć Witolda B., a z racji że był policjantem, który stał na straży obowiązującego porządku prawnego, powinien dostać maksymalny wymiar kary - 12 lat i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Wiecie jak będzie? Za pół roku Witek zasiądzie do Wigilii, a za rok wniesie o wyrażenie zgody na odzyskanie prawa jazdy, bo przecież nie ma pracy, a bez prawa jazdy go nie dostanie, dawni koledzy poprą prośbę i za niego poręczą, albo "prawko" wyrobi sobie na Ukrainie. A że zginęła jakaś dziewczyna? Po co lazła pod koła takiego "miszcza" jak Witek? Nie wiedziała, że to "pan milicjant" i wszystko mu wolno, z rozjechaniem pieszego włącznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie sQrwysyny jeżdżą,zapierd alają nie patrząc na ludzi na przejściach,na ograniczenie prędkości,na podwójną ciągłą, nie patrzą na nic !!!  ciężko nieraz takiego chója jednego z drugim wyprzedzić a chcą innych pouczać i umoralniać.Nie ma na nich Qurwa bata ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...